dłutownica SDS+ 550W do podkuwania, Makita [HK1820]
-
Producent:
-
Kod producenta:HK1820
1627,15zł brutto
1322,89zł netto
1702,25zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16271 pkt. |
Profesjonalna, lekka dłutownica SDS+ MAKITA model HK1820, do podkuwania, odbijania tynku, resztek zaprawy murarskiej czy płytek ceramicznych;
Wyposażona została w elektroniczny regulator udaru, samoodłączające się szczotki węglowe i blokadę wyłącznika.
Dłutownica ma możliwość przestawiania dłuta w 12 pozycjach co 30o przy włożonym narzędziu (dłucie)
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna, lekka dłutownica SDS+ firmy MAKITA model [HK1820]:
- dłutownica służy do podkuwania, odbijania tynku, resztek zaprawy murarskiej czy płytek ceramicznych
- wyposażona została w elektroniczny regulator udaru i samoodłączające się szczotki węglowe
- ma możliwość przestawiania dłuta w 12 pozycjach co 30o przy włożonym narzędziu (dłucie)
- posiada osłonę przeciwpyłową uchwytu narzędziowego
- blokada wyłącznika.
Parametry dłutownicy HK1820:
- moc znamionowa: 550W,
- częst. udarów na biegu jałowym: 0-3200 ud/min,
- energia udaru (wg EPTA): 3,1 J,
- uchwyt narzędziowy: SDS+,
- długość całkowita: 351 mm,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny,
- waga: 3,4 kg,
- opakowanie: walizka.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| długość całkowita: | 351 mm |
| energia udaru: | 3,1 J |
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | walizka z tworzywa [824789-4], szpic [P-25068], dłuto [P-25074] |
| częstotliwość udaru: | 0-3200 udar/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 550 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381088619 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.16 kg |
| długość opakowania: | 134 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
