dłutownica łańcuchowa Makita [7104L], 1140W
-
Producent:
-
Kod producenta:7104L
5337,89zł brutto
4339,75zł netto
5496,98zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 53378 pkt. |
Dłutownica łańcuchowa MAKITA 7104L, do szybkiego, czystego i dokładnego wykonywania wycięć, lub wycinania otworów przelotowych w grubej masie drzewnej. Dłutownica z łańcuchem o szerokości 16,5 mm na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Wygodna w użyciu, o wadze 17 kg, z kablem zasilającym o długości 5 m, co zapewnia duży zakres poruszania się z narzędziem. Maksymalna głębokość dłutowania wynosi 155 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Dłutownica łańcuchowa MAKITA [7104L]:
- dłutownica wyposażona w przestawny w 3 pozycjach miecz łańcucha, umożliwiający wykonanie wycięć o szerokości do 130 mm w jednej fazie roboczej,
- konstrukcja dłutownicy umożliwia komfortowe przestawianie zderzaka bocznego, aż do 308 mm grubości belki,
- ochrona bezpieczeństwa użytkownika odpowiada przepisom UE,
- maksymalna głębokość dłutowania do 155 mm,
- dłutownica posiada przewód zasilający o długości 5 m.
Dane techniczne dłutownicy Makita 7104L:
- moc znamionowa: 1140 W,
- prędkość obrotów na biegu jałowym: 3200 obr./min,
- maksymalna głębokość dłutowania:: 155 mm,
- maksymalna szerokość czopów: 130 mm,
- maksymalna szerokość mocowania: 308 mm,
- wymiary (D x S x W): 512 x 298 x 513 mm,,
- waga (EPTA): 17,8 - 18,2 kg,
- do dłutownicy można stosować łańcuchy frezujące o szerokości: 15 / 16,5 / 18 / 21 / 24 mm.
Wyposażenie dłutownicy Makita 7104L:
- olej łańcuchowy: [182229-1],
- klucze montażowe: [781204-0],
- łańcuch frezujący 16,5mm: [A-16570],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| długość całkowita: | 512 mm |
| waga kg: | 17,8 kg |
| na wyposażeniu: | olej łańcuchowy: [182229-1], klucze montażowe: [781204-0], łańcuch frezujący 16,5mm: [A-16570] |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3200 obr/min |
| moc znamionowa: | 1140 W |
| liczba biegów: | 1 |
| EAN: | 088381006415 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 21.35 kg |
| długość opakowania: | 58 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 56 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
