dalmierz laserowy 60m z pamięcią Medid [PD56]
-
Producent:
-
Kod producenta:PD-56K
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 1-2 dni robocze
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8476 pkt. |
Dalmierz laserowy Medid PD-56K o zasięgu do 60m i pamięcią do 20 pomiarów.
Dalmierz laserowy posiada wygodny pasek do przypięcia na rękę i pokrowiec, przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac budowlanych i zastosowań domowych.
Dalmierz laserowy Medid PD-56 znakomicie sprawdza się przy pomiarach wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz w temperaturach od -10’C do 50’C.
Dalmierz laserowy zasilany jest dwoma bateriami AAA 1,5V brak na wyposażeniu narzędzia.
Dalmierz laserowy z pamięcią Medid [PD-56K]
- Zakres pomiarowy: od 0,05m do 60m
- Funkcje dalmierza: obliczanie odległości, powierzchni, pojemności, funkcja Pitagorasa x 2
- Pamięć dalmierza: 20 pomiarów
- Dokładność: +/- 1,5mm
- Klasa lasera: II
- Temperatura pracy: od -10’C do +50’C
- Podświetlany wyświetlacz: tak
- automatyczne wyłączenie: po 180s
- Wymiary: 121x45x25mm
- waga: 105g
Wyposażenie dalmierza laserowego Medid PD-56K:
- pasek na rękę
- pokrowiec
- kartonik
- instrukcję obsługi w języku polskim
Dalmierz laserowy Medid PD-56K z pamięcią pomiarów, wygodnym paskiem do przypięcia na rękę, pokrowcem i 2 bateriami na wyposażeniu przyda się do różnych pomiarów na placu budowy oraz przy remontach w domu.
Za pomocą dalmierza laserowego można obliczyć odległość, powierzchnię, pojemność i funkcję Pitagorasa.

| typ akumulatorów: | bateria |
| waga: | 105 g |
| dokładność pomiaru: | ±1,5mm |
| klasa lasera: | 2 |
| typ baterii : | AAA 1,5V |
| ilość baterii: | 0 szt |
| zakres pracy lasera: | 60 m |
| opakowanie: | pokrowiec |
| EAN: | 8421411022979 |
| stan: | nowy |
| typ pomiaru: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: GENERAL DE MEDICIÓN EXPORT, SL ul. P.I. Camp de les Pereres C/ Montcada 19 - 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Spain e-mail: ventas@medid.es tel.: +34 933 190 450 |
