dalmierz laserowy 60m, DeWalt [DWHT78200-XJ] Bluetooth, ładowanie USB-C
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT78200-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5814 pkt. |
Profesjonalny dalmierz laserowy DWHT78200-XJ, z wbudowanym akumulatorem, o zasięgu pracy do 60m, dostarczany z kablem do ładowania USB-C i futerałem, w pudełku kartonowym.
Bardzo prosty w obsłudze dalmierz, z możliwością wyboru języka polskiego na wyświetlaczu, przeznaczony do pomiaru odległości, wysokości, powierzchni, kubatury, itp. Posiada nowoczesny, kolorowy i obrotowy wyświetlacz LCD z możliwością ustawienia jasnego lub ciemnego tła.
Jest przeznaczony dla profesjonalistów w branży budowlanej, architektonicznej i wykończeniowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Dalmierz laserowy 60m, USB-C, DeWalt [DWHT78200-XJ]:
- kompaktowy i lekki dalmierz o zasięgu od 0,15m do 60m,
- posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy ładowany za pomocą nowoczesnego portu USB-C (5V/1,5A),
- automatycznie obracany, kolorowy ekran zapewnia doskonałą czytelność wyników pomiarów, niezależnie od tego, czy dalmierz używany jest w pozycji pionowej, czy poziomej,
- posiada następujące funkcje pomiarowe:
- pomiar ciągły,
- pomiar odległości,
- pomiar wysokości (minimalnej, maksymalnej),
- obliczanie pola powierzchni,
- obliczanie objętości (kubatury),
- sumowanie i odejmowanie pomiarów,
- poziomowanie (z sygnalizacją dźwiękową),
- funkcja ciągłego pomiaru do prac związanych z planowaniem, - łączność Bluetooth umożliwia bezprzewodowy transfer danych pomiarowych ułatwiając tworzenie rzutów, dokumentacji i obliczeń,
- ma możliwość wyboru języka, w tym polski, angielski, itp.
- ustawienia wyświetlacza:
- tło jasne / ciemne,
- 3 stopnie jasności,
- orientacja pionowa / pozioma, - dalmierz posiada funkcję automatycznego wyłączenia po 120 sekundach lub 180 sekundach,
- ma częściowo ogumowaną obudowę, która zapewnia wygodny chwyt i podnosi komfort pracy,
- ergonomiczny boczny przycisk umożliwia łatwą obsługę jedną ręką, zwiększając komfort i szybkość pracy,
- wibracje haptyczne - wibracyjne potwierdzenie aktywacji pomiaru ułatwia pracę w głośnym otoczeniu,
- w tylnej części obudowy znajduje się gwint 1/4" umożliwiający zamontowanie na statywie,
- posiada pełną ochronę przed pyłem i strumieniami wody (np. z węża) - stopień ochrony IP65,
- laser dostarczany jest z kablem USB-C, futerałem i krótką smyczą, zapakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE DALMIERZA LASEROWEGO DEWALT [DWHT78200-XJ]:
- zakres pomiarowy w pomieszczeniu do: 60 m,
- typ lasera: 635 nm < 1 mW,
- klasa ochrony: IP65,
- klasa dokładności: 2 klasa (±1,5 mm/10m),
- jednostki pomiarowe: stopa, cal, mm, cm, m,
- zasilanie: wbudowany akumulator Li-Ion ładowany kablem USB-C,
- czas pracy ciągłej na w pełni naładowanym akumulatorze: 8 h,
- wymiary: 126 x 55 x 26 mm,
- waga: 136 g
WYPOSAŻENIE DALMIERZA LASEROWEGO DEWALT [DWHT78200-XJ]:
- kabel USB-C,
- smycz,
- futerał,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga: | 136 g |
| na wyposażeniu: | kabel USB-C, smycz, futerał, instrukcja obsługi |
| dokładność pomiaru: | ± 1,5mm/10m |
| klasa ochrony: | 65 IP |
| gwint przyłączenia do statywu: | 1/4'' |
| klasa lasera: | 2 |
| typ baterii : | Li-Ion |
| długość fali lasera: | 635 nm |
| zakres pracy lasera: | 60 m |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 3253560782009 |
| kraj produkcji: | Węgry |
| stan: | nowy |
| typ pomiaru: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 0.172 kg |
| długość opakowania: | 19.38 cm |
| szerokość opakowania: | 11.61 cm |
| wysokość opakowania: | 5.69 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
