dalmierz laserowy 40m Medid [PD54]
-
Producent:
-
Kod producenta:PD-54K
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 1-2 dni robocze
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7833 pkt. |
Dalmierz laserowy Medid PD-54K o zasięgu do 40m, z wygodnym paskiem do przypięcia na rękę i pokrowcem, przeznaczony do wszelkiego rodzaju prac budowlanych oraz zastosowań domowych.
Dalmierz laserowy Medid PD-54K znakomicie sprawdza się przy pomiarach wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz w temperaturach od -10’C do 50’C.
Dalmierz laserowy zasilany jest dwoma bateriami AAA 1,5V dołączonymi do wyposażenia narzędzia - jest gotowy do pracy.
Dalmierz laserowy 40m Medid [PD-54K]
- Zakres pomiarowy: od 0,05m do 40m
- Funkcje dalmierza: obliczanie odległości, powierzchni, pojemności, funkcja Pitagorasa
- Dokładność: +/- 1,5mm
- Klasa lasera: II
- Temperatura pracy: od -10’C do +50’C
- Podświetlany wyświetlacz: tak
- automatyczne wyłączenie: po 180s
- Wymiary: 121x45x25mm
- waga: 105g
Wyposażenie dalmierza laserowego Medid PD-54K:
- 2 baterie AAA 1,5V
- pasek na rękę
- pokrowiec
- kartonik
- instrukcję obsługi w języku polskim
Dalmierz laserowy Medid PD-54K z wygodnym paskiem do przypięcia na rękę, pokrowcem i 2 bateriami na wyposażeniu przyda się do różnych pomiarów na placu budowy oraz przy remontach w domu.
Za pomocą dalmierza laserowego można obliczyć odległość, powierzchnię, pojemność i funkcję Pitagorasa.

| typ akumulatorów: | bateria |
| waga: | 105 g |
| dokładność pomiaru: | ±1,5mm |
| klasa lasera: | 2 |
| typ baterii : | AAA 1,5V |
| ilość baterii: | 2 szt |
| zakres pracy lasera: | 40 m |
| opakowanie: | pokrowiec |
| EAN: | 8421411022375 |
| stan: | nowy |
| typ pomiaru: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: GENERAL DE MEDICIÓN EXPORT, SL ul. P.I. Camp de les Pereres C/ Montcada 19 - 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Spain e-mail: ventas@medid.es tel.: +34 933 190 450 |
