Buława / wał giętki do zagęszczacza do betonu DVR850 Makita [126208-9]
-
Producent:
-
Kod producenta:126208-9
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19853 pkt. |
Buława / lanca do zagęszczacza do betonu DVR850 Makita 126208-9, stanowi element roboczy urządzenia i przeznaczona jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu podczas pracy na budowie, przy remontach itp.
Wał giętki jest kompatybilny z wibratorem do betonu Makita DVR850RTE.
BUŁAWA/WAŁ GIĘTKI DO ZAGĘSZCZACZA DO BETONU DVR850 MAKITA [126208-9]:
- buława wibracyjna do zagęszczania betonu przeznaczona jest do pracy z masą betonową np. podczas przebudowy, czy remontu,
- elastyczny zespół wału posiada trwałą i wytrzymałą konstrukcję,
- jest prosty i szybki w montażu do urządzenia,
- wał giętki dedykowany jest do współpracy z wibratorem do betonu Makita DVR850RTE.
PARAMETRY TECHNICZNE BUŁAWY MAKITA [126208-9]:
- długość buławy: 2400 mm,
- średnica: 25 mm
| wymiary: | dł. 2400 mm |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 12500 1/min |
| długość elementu elastycznego: | 2400 mm |
| średnica buławy (głowicy): | 25 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
