akumulatorowy zagęszczacz do betonu 40V max XGT Makita [VR001GZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:VR001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11222 pkt. |
Profesjonalne akumulatorowe, urządzenie zagęszczające Makita VR001GZ 40Vmax z serii XGT, w tej wersji bez lancy, akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
Zagęszczacz wyposażony w bezszczotkowy silnik BLDC i technologię XPT, z 2 prędkościami pracy, przeznaczony do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu. Posiada ochronną pokrywę na włączniku i akumulatorze, które zabezpieczają przed zanieczyszczeniami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY zagęszczacz do betonu 40V max MAKITA [VR001GZ]:
- zagęszczacz przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu,
- wyposażony jest w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, który pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- wykonany w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- włącznik oraz blokada włącznika są pokryte gumą, która zabezpiecza je przed zabrudzeniem, zablokowaniem przez stwardniały materiał,
- ochronna pokrywa na akumulatorze zabezpiecza go przed zanieczyszczeniami,
- wibrator do betonu posiada możliwość ustawienia dwóch prędkości pracy, co zapewnia szeroki zakres zastosowania:
- tryb normalny - przeznaczony do delikatnych prac, takich jak wykańczanie stopni lub zamykanie otworów konstrukcyjnych, gdzie wymagane jest, aby beton nie wypływał z formy,
- tryb zwiększonej mocy - do szerokiego zakresu zagęszczania betonu, np. posadzki, filary i fundamenty, - posiada przycisk blokady włącznika do pracy ciągłej,
- ergonomiczna rękojeść,
- ma możliwość zastosowania sondy o średnicy 28 mm, 32 mm lub 38 mm,
- zagęszczacz dostarczany jest bez wału giętkiego (sondy), akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
DANE TECHNICZNE zagęszczacza do betonu 40V max Makita [VR001GZ]:
- napięcie: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
-
obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
-
częstotliwość drgań:
-
tryb normalny: 12000/min.,
-
tryb zwiększonej mocy: 15550/min.,
-
- wibracje pod obciążeniem: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 282 x 112 x 258 mm,
- masa: 2,1 - 3,4 kg
WYPOSAŻENIE zagęszczacza do betonu MAKITA [VR001GZ]:
- klucz kontrujący SW8 [781213-9],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | klucz kontrujący SW8 [781213-9], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 282 x 112 x 258 mm |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 12000 - 15550 1/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381763998 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 35.55 cm |
| szerokość opakowania: | 12.1 cm |
| wysokość opakowania: | 27.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
