buława / wał giętki 32x1700mm Makita [1910E2-3] do zagęszczacza do betonu VR001G, VR003G, VR004G
-
Producent:
-
Kod producenta:1910E2-3
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14060 pkt. |
Buława / lanca Makita 1910E2-3 do zagęszczacza do betonu stanowi element roboczy urządzenia i przeznaczona jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu podczas pracy na budowie, przy remontach itp.
Wał giętki o średnicy 32 mm i długości 1700 mm jest kompatybilny z wibratorami do betonu Makita VR001G, VR003G, VR004G.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
BUŁAWA/WAŁ GIĘTKI DO ZAGĘSZCZACZA DO BETONU MAKITA [1910E2-3]:
- buława wibracyjna do zagęszczania betonu przeznaczona jest do pracy z masą betonową np. podczas przebudowy, czy remontu,
- elastyczny zespół wału posiada trwałą i wytrzymałą konstrukcję,
- jest prosty i szybki w montażu do urządzenia,
- wał giętki przeznaczony jest do wibratorów do betonu Makita VR001G, VR003G, VR004G
PARAMETRY TECHNICZNE BUŁAWY MAKITA [1910E2-3]:
- długość buławy: 1700 mm,
- średnica: 32 mm
| wymiary: | 32x1700 mm |
| długość elementu elastycznego: | 1700 mm |
| średnica buławy (głowicy): | 32 mm |
| EAN: | 088381592239 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
