brzeszczoty do cięcia drewna, 5 szt. 180mm, Extreme DeWALT [DT2167-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2167-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 638 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2167 przeznaczonych do szybkiego cięcia grubych desek drewnianych.
Brzeszczoty DT2167 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 180 mm, maksymalna głębokość cięcia do 120 mm.
brzeszczoty do wyrzynarki 180 mm DeWALT DT2167:
- brzeszczoty przeznaczone do szybkiego, zgrubnego cięcia w grubych deskach drewnianycho grubości do 120 mm
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- bimetalowe brzeszczoty przeznaczone są do prostych cięć drewna,
parametry brzeszczotu DeWALT DT2167:
- długość całkowita brzeszczotu: 180 mm,
- długość robocza: 155 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 120 mm,
- podziałka zębów: 1,7 mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T744D.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 180 mm |
| długość części roboczej: | 155 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: | do drewna |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048014455 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 24.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
