brzeszczoty do wyrzynarek 100mm do cięcia płyt, laminatów DeWalt [DT2077-QZ] 5szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2077-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 274 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2077 przeznaczonych do szybkiego, krzywoliniowego cięcia drewna, laminatu, tworzywa sztucznego.
Brzeszczoty DT2077 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm , maksymalna głębokość cięcia do 60mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 100mm DeWALT DT2077
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- bimetalowe brzeszczoty przeznaczone są do krzywoliniowego, szybkiego cięcia drewna, laminatów czy tworzyw sztucznych,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej, ostrza HCS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2077
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 70 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 60 mm,
- podziałka zębów: 4 mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T244D.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048060858 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
