brzeszczoty do wyrzynarek 82mm do cięcia metali 5szt. DeWalt [DT2054-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2054-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 558 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem typu T firmy DeWALT model DT2054 przeznaczonych do krzywoliniowych cięć w metalach.
Brzeszczoty DT2054 pasują do wyrzynarek marki Black+Decker, Makita, Bosch Haager, Ryobi, Skill czy Stayer i innych z mocowaniem typu T.
Długość całkowita brzeszczotu 82 mm , maksymalna głębokość cięcia do 4 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 82mm DeWALT DT2054:
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem typu T (pasują do wyrzynarek marki Black+Decker, Haager, Ryobi, Skill czy Stayer),
- brzeszczoty przeznaczone są do krzywoliniowych cięć w metalach, maksymalna głębokość 4mm,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej BiM,
parametry brzeszczotu DeWALT DT2054:
- długość całkowita brzeszczotu: 82 mm,
- długość robocza: 50 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 2-4 mm,
- podziałka zębów: 2,5 mm (10 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T118BDF,
- typ mocowania: T.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 100 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 18 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048060933 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
