brzeszczoty do wyrzynarek 130mm do cięcia metalu 5szt. DeWalt [DT2085-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2085-QZ
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 616 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek z mocowaniem T firmy DeWALT model DT2085 przeznaczone są do cięcia cienkiej blachy, rur i profili, metalowych i aluminiowych.
Brzeszczoty DT2085 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 130mm, maksymalna głębokość cięcia do 108mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do wyrzynarki 130mm DeWALT DT2085
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- bimetalowe brzeszczoty przeznaczone są do cięcia cienkiej blachy, rur i profili wykonanych z metalu lub aluminium,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali HSS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2085
- długość całkowita brzeszczotu: 130 mm,
- długość robocza: 108 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 65 mm,
- podziałka zębów: 1,2 mm (21 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T318A.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 130 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 21 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HSS |
| EAN: | 5035048070581 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| długość opakowania: | 19.60 cm |
| szerokość opakowania: | 7.20 cm |
| wysokość opakowania: | 1.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
