brzeszczoty do cięcia metalu, do wyrzynarek, 100mm, 5szt. Progressor DeWalt [DT2058-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2058-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 363 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów do wyrzynarek firmy DeWALT model DT2058 przeznaczonych do cięcia blachy stalowej, rur, profili i aluminium o grubości od 1,5mm do 10mm.
Brzeszczoty pasują do wyrzynarek marki Dewalt, Black+Decker, Makita, Bosch Haager, Ryobi, Skill czy Stayer i innych z mocowaniem typu T.
Długość całkowita brzeszczotu 100mm.
brzeszczoty do metalu Progressor DeWalt [DT2058]
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem typu T (pasują do wyrzynarek marki DeWALT, Black+Decker, Haager, Ryobi, Skill czy Stayer),
- brzeszczoty przeznaczone są do cięcia blachy stalowej o grubości od 1,5 do 10 mm, do rur, profili i aluminium
- w pełni utwardzona stal szybkotnąca (HSS) zwiększa wytrzymałość brzeszczotów
parametry brzeszczotu DeWALT DT2058:
- długość całkowita brzeszczotu: 100 mm,
- długość robocza: 74 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 10 mm
- podziałka zębów: 1.2-2.6 mm (21/9 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T123X,
- typ mocowania: T.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 132 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 5/10 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048060971 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.04 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.30 cm |
| wysokość opakowania: | 0.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
