brzeszczoty do wyrzynarek do metali, długość 76 mm Dewalt [DT2154-QZ] 3szt.
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2154-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 280 pkt. |
Brzeszczoty do wyrzynarek, z serii EXTREME firmy DeWALT [DT2154-QZ] o długości całkowitej 76 mm, przeznaczone są do szybkich cięć stali o grubości do 6 mm, także do aluminium, miedzi, brązu oraz innych miękkich metali o grubości od 3 do 5 mm. Pakowane są po 3 szt. (cena za opakowanie).
Doskonałe wykończenie: specjalna konstrukcja wrębu między zębami pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie wiórów, oraz osiągnięcie szczytowej precyzji wykończenia powierzchni materiału.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
brzeszczot EXTREME do wyrzynarek, o długości 76 mm [DT2154-QZ]:
- przeznaczony do szybkich cięć stali o grubości do 6 mm, także do aluminium, miedzi, brązu oraz innych miękkich metali o grubości od 3 do 5 mm,
- brzeszczoty z serii EXTREME są o 50% mocniejsze od standardowych, wytrzymują większe obciążenie boczne, są mniej łamliwe i bardziej sztywne,
- wzmocniona konstrukcja zęba zapewnia większą precyzję i wydłuża żywotność,
- doskonałe wykończenie: specjalna konstrukcja wrębu między zębami pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie wiórów, oraz osiągnięcie szczytowej precyzji wykończenia powierzchni materiału.
dane techniczne brzeszczotu DT2154-QZ:
- długość całkowita: 76 mm,
- długość robocza: 51 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 6 mm,
- rozmieszczenie zębów: 14 zębów / cal,
- ilość sztuk w opakowaniu: 3 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| opakowanie: | karton |
| liczba zębów na cal: | 14 |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 5035048059432 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 7.20 cm |
| szerokość opakowania: | 17.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
