brzeszczot do wyrzynarki HCS do cięcia drewna 152mm op. 5szt. DeWalt [DT2076-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2076-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 542 pkt. |
Komplet (5 szt.) oryginalnych brzeszczotów serii XPC do wyrzynarek z mocowaniem typu T firmy DeWALT model DT2076
Brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby w kształcie kłów i głębokie koryta zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów; większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość.
Brzeszczoty DT2076 pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo i innych z mocowaniem T.
Długość całkowita brzeszczotu 152mm , maksymalna głębokość cięcia do 100mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczot do wyrzynarki HCS do cięcia drewna 152mm op. 5szt. DeWalt [DT2076-QZ]:
- brzeszczoty do wyrzynarek z mocowaniem T (pasują do wyrzynarek marki Bosch, DeWalt, Hitachi, Makita, Festool, Metabo itp.),
- brzeszczoty serii XPC mają bardzo ostre zęby w kształcie kłów i głębokie koryta zapewniające lepsze odprowadzanie wiórów; większą prędkość cięcia, lepszą kontrolę i większą trwałość,
- brzeszczoty te znakomicie sprawdzają się przy wszelkich pracach wykończeniowych gdzie potrzebna jest precyzja, dokładność i czyste bez zadziorów cięcie (np. ostateczne poprawki przy montażu blatu kuchennego)
- brzeszczoty przeznaczone są do szybkie, niezwykle proste i wierne kątowo cięcia w drewnie, płytach wiórowych, stolarskich i pilśniowych o grubości do 100 mm,
- brzeszczoty wykonane z wysoko gatunkowej stali węglowej, ostrza HCS.
parametry brzeszczotu DeWALT DT2076:
- długość całkowita brzeszczotu: 152 mm,
- długość robocza: 116 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 100 mm,
- podziałka zębów: 4,0 mm (6 zębów na cal),
- liczba szt. w opakowaniu: 5 szt.,
- nr katalogowy odpowiednika firmy Bosch: T334DP.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048060841 |
| kraj produkcji: | Szwajcaria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 23.00 cm |
| szerokość opakowania: | 7.30 cm |
| wysokość opakowania: | 0.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
