automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10,0 mm², Knipex [12 42 195]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 42 195
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4153 pkt. |
Profesjonalne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10mm², Knipex [12 42 195], przeznaczone do ściągania izolacji z przewodów w zakresie 32 - 8 AWG.
Szczypce umożliwiają szybkie i precyzyjnie ściąganie izolacji z przewodów o przekroju w zakresie od 0,03 do 10,0 mm² bez dodatkowej regulacji. W dolnej części szczypiec znajduje się obcinak do cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 10 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm².
Precyzyjny mechanizm, bardzo mała waga i dwukomponentowe rękojeści ułatwiają pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Automatyczne szczypce do ściągania izolacji, zakres 0,03 - 10 mm², Knipex [12 42 195]:
- proste w obsłudze, precyzyjne szczypce do ściągania izolacji z kabli o zakresie pracy wynoszącym od 0,03 do 10 mm²,
- stalowe szczęki zaciskowe dzięki pewnie przytrzymują przewód jednocześnie zabezpieczając pozostałą izolację przewodu przed uszkodzeniem,
- precyzyjna regulacja pozwala na dokładne ustawienie ostrzy w zależności od rodzaju materiału lub temperatury,
- w dolnej części narzędzia znajduje obcinak do cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych wielożyłowych o przekroju do 10 mm² oraz jednożyłowych o przekroju do 6 mm²,
- komfortową pracę zapewnia ergonomiczny, 2-komponentowy uchwyt,
- kasetę na ostrza oraz ogranicznik długości można łatwo wymienić.
Parametry techniczne szczypiec Knipex [12 52 195]:
- zakres pracy: 0,03 - 10,0 mm²,
- zakres pracy: 32 - 8 AWG,
- wymiary: 195 x 112 x 18 mm,
- waga: 136 g
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 136 g |
| EAN: | 4003773054580 |
| zakres pracy: | 0,03 - 10 mm² mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: | 32 - 8 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.136 kg |
| długość opakowania: | 19 cm |
| szerokość opakowania: | 11.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
