akumulatorowy wibrator do płytek z przyssawką 18V, RV-18 ENERGY, Rubi [60943] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:60943
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4664 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy wibrator z przyssawką do płytek 18V, RV-18 ENERGY, RUBI 60943, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,0 Ah i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
Lekki i kompaktowy wibrator do płytek przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza powstających między klejem a płytką, co zapewnia idealną przyczepność płytki. Niska waga (1,2 kg z akumulatorem) umożliwia wygodną pracę na powierzchniach pionowych oraz na wysokości.
Funkcja przyssawki do płytek o nośności do 50 kg umożliwia podnoszenie i układanie płytek o gładkiej powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY WIBRATOR DO PŁYTEK Z PRZYSSAWKĄ 18V, RV-18 ENERGY, RUBI [60943]:
- lekki i kompaktowy wibrator do płytek, przeznaczony do usuwania pęcherzyków powietrza powstających między klejem a płytką, co zapewnia idealną przyczepność płytki,
- niska waga (1,2 kg z akumulatorem) umożliwia wygodną pracę na powierzchniach pionowych oraz na wysokości,
- częstotliwość wibracji wynosi od 0 do 10.000 na minutę i jest łatwo regulowana za pomocą spustu,
- wibrator wyposażony jest również w przednią lampę LED do oświetlania obszaru pracy,
- podwójna funkcja przyssawki i wibratora zmniejsza możliwość powstawania przerw bez kleju pod płytką podczas jej podnoszenia,
- przyssawka do płytek jest aktywowana mechanicznie za pomocą dźwigni znajdującej się u góry wibratora,
- maksymalna nośność wynosi podnośnika do płytek wynosi 50 kg, a przyssawka przeznaczona jest wyłączne do gładkich powierzchni,
- zestawienie przyssawki i wibratora w jednym narzędziu pozwala na pracę w takich sytuacjach, jak np. delikatne podnoszenie płytki, która opadła zbyt mocno pod wpływem wibracji i zachodzi konieczność przywrócenia jej pierwotnej pozycji,
- wibrator do płytek dostarczany jest z akumulatorem i ładowarką, pakowany w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE WIBRATORA DO PŁYTEK RUBI [60943]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
-
częstotliwość drgań: 10000/min.,
- maksymalny udźwig: 50 kg,
- wymiary (D x S x W): 415 x 130 x 145 mm,
- waga z akumulatorem: 1,2 kg
WYPOSAŻENIE WIBRATORA DO PŁYTEK RUBI [60943]:
- akumulator 2,0Ah / 18V,
- ładowarka,
- walizka transportowa,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 415 x 130 x 145 mm |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 10000 1/min |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 8413797609431 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
