akumulatorowy wibrator do betonu, POWERSHIFT 554 Wh, 54V, DeWalt [DCPS320N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCPS320N-XJ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35872 pkt. |
AKUMULATOROWY WIBRATOR DO BETONU, POWERSHIFT 554 Wh, 54V, DEWALT [DCPS320N-XJ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Usuwa pęcherzyki powietrza z betonu, poprawiając jego spójność. Zaczepy w urządzeniu pozwalają na montaż pasa transportowego, a szybkozłącze umożliwia łatwy montaż węża.
Zagęszczarkę można włączyć i wyłączyć zdalnie za pomocą dołączonego pilota, a kontrolka rozładowania znajdująca się na urządzeniu informuje o niskim poziomie akumulatora.
Zintegrowana klatka chroni urządzenie i ułatwia transport.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy wibrator betonu, POWERSHIFT 554 Wh, 54V, DeWalt [DCPS320N-XJ]
- zagęszczacz zasilany akumulatorem POWERSHIFT 554 Wh lub po zastosowaniu adaptera, akumulatorem FLEXVOLT 54V, przeznaczony jest do usuwania pęcherzyków powietrza z betonu w celu poprawy spójności mieszanki,
- pilot łączy się bezprzewodowo z zagęszczarką i umożliwia zdalne włączenie i wyłączenie urządzenia,
- kontrolka rozładowania umieszczona na urządzeniu informuje o niskim poziomie akumulatora,
- szybkozłącze pozwala na bezproblemowy montaż i demontaż węża nawet jedną ręką,
- zintegrowana klatka wokół maszyny ułatwia przenoszenie oraz zabezpiecza urządzenie i akumulator przed uszkodzeniem,
- urządzenie posiada zaczepy, które pozwalają na montaż pasa transportowego,
- w tej wersji maszyna dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie,
DANE TECHNICZNE ZAGĘSZCZACZA DO BETONU [DCPS320N-XJ]
- maksymalna częstotliwość wibracji: 12 000 (wib/min) czyli 200 (hz),
- maksymalna długość węża: 5 m,
- maksymalna wielkość głowicy węża: 59 mm,
- masa: 5,5 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 5,5 kg |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 12000 1/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048835470 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 6.43 kg |
| długość opakowania: | 57.00 cm |
| szerokość opakowania: | 30.00 cm |
| wysokość opakowania: | 27.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
