bruzdownica do betonu 125mm, 54V Li-lon XR FLEXVOLT DeWalt [DCG200NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG200NT-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18347 pkt. |
Profesjonalna bruzdownica akumulatorowa do betonu firmy DeWALT model DCG200NT z mocnym i wydajnym silnikiem bezszczotkowym 54V i 2 tarczami diamentowymi 125mm. Wersja bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w głębokiej walizce systemowej TSTAK.
Bruzdownica do wycinania rowków w murze posiada regulację szerokości cięcia do 35mm i głębokości cięcia do 32mm.
Bruzdownica współpracuje z bezprzewodowym systemem sterowania narzędziami Wireless Tool Control i systemem odsysania pyłu Airlock Dewalt, dzięki czemu możliwa jest automatyczna aktywacja odkurzacza. Obejrzyj film.
Bruzdownica wyposażona jest w elektroniczny hamulec, elektroniczne sprzęgło oraz system Perform & Protect, chroniący użytkownika podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.bruzdownica do rowków 2x125mm, DeWalt [DCG200NT]:
- bruzdownica wyposażona została w mocny i wydajny silnik bezszczotkowy 54V
- przeznaczona jest do szybkiego i precyzyjnego wykonywania szczelin i kanałów w murach
- ma łatwą regulację głębokości cięcia za pomocą pokrętła, od 5 do 30mm
- elektroniczny hamulec zatrzymuje pracę silnika natychmiast po zwolnieniu wyłącznika
- elektroniczne sprzęgło E-Clutch zmniejsza reakcję odrzutu (kickback) w przypadku ściśnięcia lub utknięcia tarczy
- system Perform & Protect dba o bezpieczeństwo i komfort użytkownika
- bruzdownica jest kompatybilna z systemem odsysania pyłu Airlock Dewalt
- beznarzędziowy demontaż osłony zapewnia łatwy dostęp do tarcz
- bruzdownica współpracuje z systemem bezprzewodowej kontroli narzędzi (WTC - Wireless Tool Control)
- siatkowa osłona nad otworami wlotowymi powietrza chroni silnik ograniczając zasysanie pyłu
- gumowa osłona poprawia przyczepność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania
- cztery koła umożliwiają płynne przesuwanie się po powierzchni obrabianego materiału podczas cięcia
parametry bruzdownicy Dewalt DCG200NT:
- napięcie: 54 V
- typ akumulatora: Li-Ion
- prędkość obrotowa: 9000 obr/min
- maksymalna grubość tarczy: 3mm
- maksymalna szerokość cięcia: 35 mm
- maksymalna głębokość cięcia: 32 mm
- średnica tarczy: 125 mm
- średnica otworu tarczy: 22,23mm
- waga: 3,7 kg
wyposażenie bruzdownicy Dewalt DCG200NT:
- 2 tarcze diamentowe
- głęboka walizka TSTAK
- przekładki dystansowe: 3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm
- klucz imbusowy
- dłuto
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 3,7 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| max głębokość ciecia: | 32 mm |
| opakowanie: | walizka TStak |
| max szerokość cięcia: | 35 mm |
| EAN: | 5035048705438 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 7.81 kg |
| długość opakowania: | 42.80 cm |
| szerokość opakowania: | 29.20 cm |
| wysokość opakowania: | 34.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
