akumulatorowy wentylator mechaniczny 40V max XGT Makita [CF002GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CF002GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8438 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny 40V max Makita [CF002GZ] dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 40V max XGT lub z gniazda sieciowego 230V. Posiada 3-stopniowe ustawienie prędkości i regulację kąta nachylenia wentylatora. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
AKUMULATOROWY WENTYLATOR MECHANICZNY 40V max MAKITA [CF002GZ]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 40V max XGT, lub z gniazda sieciowego 230V,
- konstrukcja osłony wentylatora redukuje poziom hałasu,
- metalowa podstawa - bardzo solidna,
- posiada uchwyt do przenoszenia,
- łatwe czyszczenie - przednia osłona jest zdejmowana,
- urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- jest wyposażony w regulację pochylenia wentylatora,
- posiada funkcję automatycznej oscylacji,
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY WENTYLATORA 40V max MAKITA [CF002GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL4040 (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 305 / 320 min,
- średnia moc: 610 / 640 min,
- niska moc: 970 / 1020 min,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 240 m/min,
- średnia moc: 170 m/min,
- niska moc: 120 m/min,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 21 m³/min,
- średnia moc: 15 m³/min,
- niska moc: 10 m³/min,
- wymiary (D x S x W): 269 x 439 x 602 mm,
- waga (EPTA): 3,8 - 5,1 kg
Wyposażenie wentylatora akumulatorowego Makita [CF002GZ]:
- zasilacz sieciowy,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 277 x 439 x 602 mm |
| max prędkość powietrza: | 240 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381748872 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 602 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.99 kg |
| długość opakowania: | 44.8 cm |
| szerokość opakowania: | 26.9 cm |
| wysokość opakowania: | 61.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Zobacz produkty podobne
-
CIEKAWI MNIEZalety:PASUJE DO MOICH AKUMULATOROWWady:NIE MOZNA PODŁACZYC DWU MNIEJSZYCH AKUMULATORKOW
