akumulatorowy wentylator mechaniczny 40V max XGT Makita [CF001GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CF001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5809 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny 40V max Makita [CF001GZ] dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 40V max XGT lub z gniazda sieciowego 230V. Posiada 3-stopniowe ustawienie prędkości i regulację kąta nachylenia wentylatora. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
AKUMULATOROWY WENTYLATOR MECHANICZNY 40V max MAKITA [CF001GZ]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 40V max XGT, lub zasilaczem sieciowym 230V,
- posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- średnica wentylatora wynosi 23,5 cm,
- posiada funkcję automatycznej oscylacji - 45° lewo/prawo,
- konstrukcja osłony wentylatora redukuje poziom hałasu - tylko 48db(A) na biegu wysokim,
- osłona jest zdejmowana, co umożliwia łatwe czyszczenie łopatek wentylatora,
- kompaktowe rozmiary pozwalają na zainstalowanie nawet w miejscu o ograniczonej przestrzeni,
- jest wyposażony w regulację pochylenia,
- uchwyt do przenoszenia ułatwia przenoszenie,
- dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY WENTYLATORA 40V max MAKITA [CF001GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL4025 (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 410 / 370 min.,
- średnia moc: 550 / 500 min.,
- niska moc: 730 / 665 min.,
- czas pracy z akumulatorem BL4040 (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 660 / 600 min.,
- średnia moc: 880 / 800 min.,
- niska moc: 1160 / 1055 min.,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 190 m/min.,
- średnia moc: 150 m/min.,
- niska moc: 120 m/min.,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 8,2 m³/min.,
- średnia moc: 6,5 m³/min.,
- niska moc: 5,2 m³/min.,
- wymiary (D x S x W): 143 x 333 x 463 mm,
- waga (EPTA): 2,0 - 3,0 kg
Wyposażenie wentylatora akumulatorowego Makita [CF001GZ]:
- zasilacz sieciowy [TE00000173],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 143 x 333 x 463 mm |
| max prędkość powietrza: | 190 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381723404 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 463 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.2 kg |
| długość opakowania: | 34.4 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 47.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Cf001g |
