akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V/18V Makita [DCF301Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF301Z
564,48zł brutto
458,93zł netto
610,18zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5645 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny Makita [DCF300Z] dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 14,4V, 18V lub z gniazda sieciowego 230V. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
AKUMULATOROWY WENTYLATOR MECHANICZNY MAKITA [DCF301Z]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 14,4V, 18V lub z gniazda sieciowego 230V,
- konstrukcja osłony wentylatora redukuje poziom hałasu,
- metalowa podstawa - bardzo solidna,
- posiada uchwyt do przenoszenia,
- łatwe czyszczenie - przednia osłona jest zdejmowana,
- urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- jest wyposażony w regulację pochylenia wentylatora,
- posiada funkcję automatycznej oscylacji,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1411G, BL1413G, BL1415G, BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorami BL1415 (14,4 V / 1,3 Ah) i BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY WENTYLATORA MAKITA [DCF301Z]:
- napięcie zasilania: 14,4 V / 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4 V: 1,5 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18 V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL1860B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 210 / 215 min,
- średnia moc: 415 / 430 min,
- niska moc: 815 / 850 min,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 240 m/min,
- średnia moc: 170 m/min,
- niska moc: 120 m/min,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 21 m³/min,
- średnia moc: 15 m³/min,
- niska moc: 10 m³/min,
- wymiary (D x S x W): 269 x 439 x 602 mm,
- waga (EPTA): 3,8 - 4,5 kg
Wyposażenie wentylatora akumulatorowego Makita [DCF301Z]:
- zasilacz sieciowy,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 269 x 439 x 602 mm |
| max prędkość powietrza: | 240 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381748889 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 602 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.99 kg |
| długość opakowania: | 44.8 cm |
| szerokość opakowania: | 26.9 cm |
| wysokość opakowania: | 61.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dcf301 |
