akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V/18V, Makita [DCF300Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF300Z
577,31zł brutto
469,36zł netto
624,05zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5773 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny firmy Makita [DCF300Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Znakomity wszędzie tam gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY WENTYLATOR MECHANICZNY FIRMY MAKITA [DCF300Z]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 14,4V, 18V lub zasilany z sieci,
- konstrukcja osłony wentylatora redukuje poziom hałasu,
- metalowa podstawa - bardzo solidna,
- uchwyt do przenoszenia,
- łatwe czyszczenie - przednia osłona zdejmowana,
- urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- ma funkcja automatycznej oscylacji,
- wyposażony w 3-stopniową regulację prędkości, regulację pochylenia wentylatora,
- możliwość zasilania z gniazda sieciowego 230V,
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
PARAMETRY WENTYLATORA DCF300Z:
- napięcie zasilania: 14,4 V / 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4 V: 1,3 / 1,5 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18 V: 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- czas pracy z akumulatorem BL1460B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 120 / 140 min
- średnia moc: 190 / 220 min
- niska moc: 400 / 465 min
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 220 m/min,
- średnia moc: 170 m/min,
- niska moc: 130 m/min,
- maksymalny przepływ powietrza:Wymiary (D x S x W): 315 x 480 x 600 mm
- wysoka moc: 19 m³/min
- średnia moc: 15 m³/min
- niska moc: 11 m³/min
- Waga (EPTA): 4,3 - 4,7 kg
Wyposażenie DCF300Z:
- zasilacz sieciowy,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy [TE00000112], |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 315 x szer 480 x wys 600 mm |
| max prędkość powietrza: | 220 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381656320 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.7 kg |
| długość opakowania: | 44 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 63 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Zobacz produkty podobne
-
ten jest ładny i stabilnyZalety:stosunek otworow w siatce zabezpieczajacej do kształtu smigla , łatwosc czyszczeniaWady:mniejsza moc
