akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V/18V Makita [DCF203Z] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF203Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4225 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V / 18V Makita [DCF203Z], dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Wentylator o średnicy 23,5 cm posiada 3-stopniową regulację prędkości, automatyczny wyłącznik czasowy oraz regulację pochylenia wentylatora. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V / 18V Makita [DCF203Z]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 14,4V lub 18V, może też być zasilany z sieci,
- urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- ma funkcję automatycznej oscylacji - 45° lewo/prawo oraz regulację pochylenia wentylatora,
- kompaktowe rozmiary pozwalają na zainstalowanie wentylatora w miejscach o ograniczonej przestrzeni,
- średnica wentylatora wynosi 23,5 cm,
- nie współpracuje z akumulatorem BL1415 (14,4 V / 1,3 Ah), BL1815 (18 V / 1,3 Ah) oraz akumulatorami typu G,
- wentylator dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne wentylatora Makita [DCF203Z]:
- napięcie zasilania: 14,4 V / 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4 V: 1,5 / 3,0 / 4,0 Ah,
- 18 V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL1460B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 275 min / 260 min.,
- średnia moc: 445 min / 420 min,
- niska moc: 770 min / 685 min,
- czas pracy z akumulatorem BL1860B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 430 min / 410 min.,
- średnia moc: 750 min / 700 min.,
- niska moc: 1155 min / 1010 min.,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 190 m/min.,
- średnia moc: 150 m/min.,
- niska moc: 120 m/min.,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 8,2 m³/min.,
- średnia moc: 6,5 m³/min.,
- niska moc: 5,2 m³/min.,
- wymiary: 140 x 333 x 447 mm,
- waga (EPTA): 1,9 - 2,6 kg
Wyposażenie wentylatora Makita [DCF203Z]:
- zasilacz [TE00000173],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 140 x 333 x 447 mm |
| max prędkość powietrza: | 190 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381883894 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.85 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
