akumulatorowy wentylator mechaniczny 14,4V/18V Makita [DCF102Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF102Z
282,24zł brutto
229,47zł netto
308,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2822 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny firmy Makita [DCF102Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Znakomity wszędzie tam gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy wentylator mechaniczny firmy Makita [DCF102Z]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 14,4V, 18V lub zasilany z sieci:
- akumulatory 14,4V: BL1415, BL1420, BL1440;
- akumulatory 18V: BL1815, BL1820, BL1830, BL1840, BL1850, BL1860;
- urządzenie posiada 3-stopniową regulację prędkości i automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- ma funkcja automatycznej oscylacji - 45° lewo/prawo,
- kompaktowe rozmiary pozwalają na zainstalowanie w miejscu o ograniczonej przestrzeni,
- posiada regulowany hak umożliwiający zawieszenie wentylatora,
- średnica wentylatora to 18 cm,
- wyposażony w 3-stopniową regulację prędkości (wysoka, średnia i niska), regulację pochylenia wentylatora,
- ma możliwość zamontowania na statywie oraz przycisk zwalniający blokadę ruchu pionowego wentylatora
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
parametry wentylatora DCF102Z:
- napięcie zasilania: 14,4 V / 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory:
- 14,4 V:1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- 18 V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- czas pracy z akumulatorem BL1460B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 365 min / 350 min,
- średnia moc: 465 min / 440 min,
- niska moc: 860 min / 775 min,
- czas pracy z akumulatorem BL1860B (bez oscylacji / z oscylacją):
- wysoka moc: 575 min / 560 min,
- średnia moc: 705 min / 685 min,
- niska moc: 1270 min / 1210 min,
- maksymalna prędkość powietrza:
- wysoka moc: 180 m/min,
- średnia moc: 150 m/min,
- niska moc: 120 m/min,
- maksymalny przepływ powietrza:
- wysoka moc: 4,6 m³/min,
- średnia moc: 3,8 m³/min,
- niska moc: 3,0 m³/min,
- wymiary: 185 x 272 x 284 mm,
- waga (EPTA): 1,3 - 2,0 kg
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,7 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 185 x 272 x 284 mm |
| max prędkość powietrza: | 180 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381864992 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| długość opakowania: | 28.2 cm |
| szerokość opakowania: | 19.1 cm |
| wysokość opakowania: | 29.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Zobacz produkty podobne
-
PORÓWNUJAC DO DEWALTAZalety:TANSZYWady:SŁABSZY
