akumulatorowy/sieciowy wentylator mechaniczny 18V/40V max, Makita [CF003GZ] LXT/XGT/AC
-
Producent:
-
Kod producenta:CF003GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18496 pkt. |
Akumulatorowy wentylator mechaniczny 18V/40V max XGT, Makita CF003GZ, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, z przewodem zasilającym i zasilaczem sieciowym, pakowany w kartonie.
Wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 18V/40V lub z gniazda sieciowego 230V. Posiada 3-stopniowe ustawienie prędkości i regulację kąta nachylenia wentylatora. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra wentylacja.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
AKUMULATOROWY WENTYLATOR MECHANICZNY 18V/40V, MAKITA [CF003GZ]:
- wentylator może być zasilany z akumulatorów o napięciu 18V LXT lub 40V max XGT, a także z gniazda sieciowego 230V,
- płynna regulacja przepływu powietrza za pomocą pokrętła nastawczego,
- wentylator wyposażony jest w automatyczny wyłącznik czasowy (1 h, 2 h, 4 h),
- jest wyposażony w regulację pochylenia wentylatora,
- posiada funkcję automatycznej oscylacji,
- zdejmowana osłona przednia ułatwia czyszczenie,
- składany uchwyt ułatwia przenoszenie wentylatora,
- wentylator można przymocować do walizki MAKPAC,
- posiada możliwość przechowywania akcesoriów (np. zasilacza) w pojemniku umieszczonym z przodu wentylatora,
- obwód ochronny akumulatora chroni przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY WENTYLATORA AKUMULATOROWO/SIECIOWEGO MAKITA [CF003GZ]:
- kompatybilny z 3 źródłami zasilania:
- akumulator Li-Ion 18V lub 40V max XGT,
- sieć 230V, - obsługiwane akumulatory:
- 18V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- 40V: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah, - ciągły czas pracy na akumulatorze 40V max XGT / 4,0 Ah: 115 min.,
- prędkość wydmuchu powietrza: 1,6 - 5,0 m/s,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 120 m³/min.,
- średnica: 450 mm,
- zakres regulacji w poziomie: 180°,
- zakres regulacji w pionie: 135°,
- zakres automatycznej oscylacji (w prawo/w lewo): 60 / 90 / 120°,
- wymiary (D x S x W): 343 x 633 x 770 mm,
- waga bez akumulatora: 7,8 kg,
- waga z akumulatorem: 8,49 - 9,7 kg
WYPOSAŻENIE WENTYLATORA MAKITA [CF003GZ]:
- zasilacz sieciowy [
TE00000793],
- przewód zasilający [
TE00000779],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/CF003G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/CF003G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/CF003G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,49 - 9,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,8 kg |
| na wyposażeniu: | zasilacz sieciowy [ TE00000793 ], przewód zasilający [ TE00000779 ], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 343 x 633 x 770 mm |
| max prędkość powietrza: | 300 m/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381783163 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 770 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 64.2 cm |
| szerokość opakowania: | 32.70 cm |
| wysokość opakowania: | 80.50 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
