akumulatorowy, sieciowy odkurzacz przemysłowy 2x18V Li-Ion/230V, Makita [DVC150LZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC150LZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21211 pkt. |
Akumulatorowy i sieciowy odkurzacz Makita model DVC150LZ, z silnikiem o mocy 320W dla 230V przeznaczony do pracy na sucho i mokro, wyposażony w zbiornik 8L. Klasa czystości powietrza L.
Lekki i kompaktowy odkurzacz przemysłowy, łatwy do transportu i przechowywania z podwójnym systemem zasilania. Ma możliwość pracy wykorzystując sieć 230V lub 2 akumulatory 18V. Odkurzacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy Makita DVC150LZ
- akumulatorowy lub sieciowy odkurzacz z silnikiem 320W przeznaczony do pracy na sucho i mokro w klasie filtracji L,
- klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- odkurzacz może pracować podpięty do sieci 230V za pomocą specjalnego przewodu sieciowego, lub bezprzewodowo po zamontowaniu 2 akumulatorów Li-Ion o napięciu 18V,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- odkurzacz posiada duży włącznik na górze odkurzacza, który działa tylko gdy włącznik główny jest w pozycji "ON",
- regulowana siła ssania,
- główny zbiornik z tworzywa sztucznego,
- hamulce na tylnych kołach,
- wąż z tuleją obrotową,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne odkurzacza Makita DVC150LZ:
- napięcie zasilania: 2 x 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- moc znamionowa (230V): 320 W,
- moc znamionowa (36V): 25 - 70 W,
- maks. podciśnienie (230V): 24 kPa,
- maks. podciśnienie (36V): 9 kPa,
- pojemność zbiornika na mokro: 12 L,
- pojemność zbiornika na sucho: 15 L,
- wymiary (D x S x W): 366 x 334 x 421 mm,
- waga (EPTA): 8,9 - 9,6 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita DVC150LZ:
- ssawka do podłóg: 122512-4,
- filtr materiałowy:140248-3,
- rura wygięta (rękojeść): 192562-3,
- rura prosta aluminiowa (1 szt.): 192563-1,
- worek na pył (polietylen) 10szt.: 195432-5,
- wąż elastyczny antystatyczny ø38mm x 2,5m: 195434-1,
- ssawka szczelinowa: 410306-2,
- pojemnik na akcesoria: 455732-8,
- przewód zasilający: 661914-4,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 9,6 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg: 122512-4, filtr materiałowy:140248-3, rura wygięta (rękojeść): 192562-3, rura prosta aluminiowa (1 szt.): 192563-1, worek na pył (polietylen) 10szt.: 195432-5, wąż elastyczny antystatyczny ø38mm x 2,5m: 195434-1, ssawka szczelinowa: 410306-2, pojemnik na akcesoria: 455732-8, przewód zasilający: 661914-4 |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 366 x 334 x 421 mm |
| max podciśnienie: | 9,0/24 kPa |
| moc znamionowa: | 320 W |
| pojemność zbiornika: | 15 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 3600 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381883306 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13.35 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
