akumulatorowy sekator ogrodniczy 18V, 30mm, Makita [DUP180T001] 5,0Ah, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DUP180T001
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26666 pkt. |
Akumulatorowy sekator ogrodowy 18V, Makita DUP180T001, przeznaczony do cięcia gałęzi o grubości do 30 mm, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 5,0 Ah i ładowarką oraz kaburą do przechowywania, pakowany w walizce systemowej MakPac.
Sekator posiada port akumulatora oddzielony od korpusu dzięki czemu jest lżejszy, bardziej poręczny i wygodniejszy do manewrowania podczas cięcia. Port akumulatora posiada hak do zawieszenia np. na pasku spodni operatora.
Wyprodukowany w Technologii XPT zapewniającej odporność na pył i wilgoć. Posiada 4 -stopniową regulację otwarcia ostrza regulowaną elektronicznie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy sekator ogrodniczy 18V, Makita [DUP180T001]:
- lekki i poręczny sekator ogrodowy do cięcia gałęzi o grubości do 30 mm,
- wyposażony w ekstra ostre ostrza,
- posiada 4 -stopniową regulację otwarcia ostrza regulowaną elektronicznie przy pomocy przycisku,
- oddzielenie portu akumulatora od korpusu sekatora pozwoliło na zmniejszenie jego wagi, dzięki czemu jest on bardziej poręczny i zapewnia łatwiejszy dostęp do ciętych gałęzi,
- port akumulatora posiada hak do zawieszenia np. na pasku operatora,
- sekator wyprodukowany w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada funkcję antyrestart oraz hamulec elektryczny,
- ergonomiczny uchwyt z osłoną na palce zapewnia bezpieczną pracę,
- umieszczone na kontrolerze diody LED informują o niskim poziomie naładowania akumulatora, przeciążeniu oraz przegrzaniu,
- wewnętrzny port umożliwia wprowadzenie oleju smarującego bez demontażu ostrza,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- sekator dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, z kaburą do przechowywania, pakowany w walizce systemowej Makpac.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA 18V MAKITA [DUP180T001]:
- napięcie zasilania: 18V LXT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- maksymalna średnica cięcia: 30 mm,
- regulacja rozwarcia ostrza: 4-stopniowa,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (praca bez obciążenia): ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h (praca bez obciążenia): 1,5 m/s²,
- długość przewodu zasilającego: 1,4 m,
- wymiary (D x S x W): 295 x 40 x 105 mm,
- waga (tylko korpusu tnącego): 0,6 kg,
- waga z akumulatorem: 1 - 1,3 kg
WYPOSAŻENIE SEKATORA MAKITA [DUP180T001]:
- 1 akumulator BL1850B (5,0Ah / 18V LXT),
- ładowarka DC18WC,
- adapter akumulatora z przewodem 1,4 m [630E23-6],
- ostrze tnące dolne [1913P3-6],
- ostrze tnące górne [1913P4-4],
- osełka [1912E4-1],
- klucz nasadowy 13 mm [782212-4],
- klucz imbusowy 4 mm [783202-0],
- klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8],
- kabura [162C23-5],
- walizka MakPac typ 3 [821551-8],
- wkład do walizki MakPac [8357T6-9],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DUP180.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DUP180.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DUP180.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1 - 1,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,68 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1850B (5,0Ah / 18V LXT), ładowarka DC18WC, adapter akumulatora z przewodem 1,4 m [630E23-6], ostrze tnące dolne [1913P3-6], ostrze tnące górne [1913P4-4], osełka [1912E4-1], klucz nasadowy 13 mm [782212-4], klucz imbusowy 4 mm [783202-0], klucz imbusowy 2,5 mm [783208-8], kabura [162C23-5], walizka MakPac typ 3 [821551-8], wkład do walizki MakPac [8357T6-9], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 295 x 40 x 105 mm |
| max średnica cięcia: | 30 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| EAN: | 197050001108 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.76 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.54 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
