akumulatorowy, samopoziomujący laser krzyżowy z wiązką zieloną, 12V max, Makita [SK10GDZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:SK10GDZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14076 pkt. |
Akumulatorowy, samopoziomujący laser krzyżowy 12V max Makita SK10GDZ, z okularami ochronnymi na wyposażeniu, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w trwałej torbie transportowej.
Laser wyznacza linię pionu i poziomu. Posiada 2 tryby regulacji jasności: tryb EKO i tryb normalny. Wysoka jasność wiązki lasera zapewnia dobrą widoczność i możliwość pracy nawet w jasnych pomieszczeniach.
Laser SK10GDZ może być również zasilany za pomocą przy pomocy 8 baterii AA po zastosowaniu adaptera ADP09 (nr kat. CP00000001), dostępnego do dokupienia oddzielnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy laser krzyżowy 12V Max (10,8V) z wiązką zieloną Makita [SK10GDZ]:
- laser krzyżowy (zielony) zasilany akumulatorem 12 V max CXT lub za pomocą adaptera ADP09 (nr kat. CP00000001), pozwalającego na zasilenie lasera przy pomocy 8 baterii AA (adapter nie należy do wyposażenia, można go dokupić oddzielnie),
- wyprodukowany w technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- posiada technologię XPT, dzięki czemu zachowuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- laser wyświetla 2 wiązki: 1 linia pozioma i 1 linia pionowa,
- wysoka jasność wiązki lasera umożliwia lepszą widoczność podczas pracy w jasnych miejscach,
- samoczynne poziomowanie lasera jest bardzo dokładne,
- laser posiada 2 tryby regulacji jasności: tryb eko, tryb normalny,
- może współpracować z odbiornikiem LDG-5 (w opcji, do dokupienia oddzielnie, nr kat. TK0LDG501G),
- duży uchwyt zapobiega upadkowi urządzenia,
- czas pracy z maksymalną jasnością z akumulatorem BL1016 wynosi 12 godzin,
- laser może być mocowany na statywach: TK0LM4001F / TK0LM5030F,
- dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w usztywnianej torbie.
Parametry techniczne lasera krzyżowego Makita [SK10GDZ]:
- napięcie zasilania: 12 V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- źródło lasera: laser półprzewodnikowy,
- typ lasera: 515 nm,
- klasa lasera: 2, <1mW,
- kolor wiązki: zielony
- dokładność emitowana wiązka lasera: ± 1,0 mm/ 10m,
- dokładność: 2 linie pionowe: 90° ± 0,01°,
- liczba wiązek: 2,
- zakres samoczynnego poziomowania: ± 4° ,
- metoda stabilizacji: metoda kompensacji magnetycznej,
- temperatura pracy: -10 - 40 °C,
- regulacja jasności: 2 tryby pracy: tryb EKO / tryb normalny,
- mocowanie do statywu: gwint 5/8'',
- zasilanie:
- akumulator 12V max (10,8V),
- 8 baterii AA (z adapterem CP00000001 - w opcji),
- wymiary: 98 x 98 x 223 mm,
- waga (EPTA): 1,4 - 1,6 kg
Wyposażenie lasera krzyżowego Makita[SK10GDZ]:
- okulary ochronne (zielone),
- płyta z oprogramowaniem,
- usztywniana torba transportowa,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,4 kg |
| na wyposażeniu: | okulary ochronne (zielone), płyta z oprogramowaniem, usztywniana torba transportowa, instrukcja obsługi |
| wymiary: | 98 x 98 x 223 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 1mm/10m |
| gwint przyłączenia do statywu: | 5/8'' |
| klasa lasera: | 2 |
| kolor lasera: | zielony |
| liczba wiązek lasera: | poziom + pion |
| zakres samopoziomowania: | 4 stopnie |
| typ baterii : | AA 1,5V |
| ilość baterii: | 8 szt |
| długość fali lasera: | 515 nm |
| współpracuje z detektorem : | TK0LDG501G |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 088381880411 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 21 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 28 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
