akumulatorowy odkurzacz samochodowy 12V max (10,8V) Makita [CL121DSM] 4,0Ah, Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:CL121DSM
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7626 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz samochodowy Makita CL121DSM, w tej wersji z 1 akumulatorem 4,0Ah i ładowarką, pakowany w usztywnianej torbie.
Lekki i poręczny odkurzacz do czyszczenia wnętrza samochodu posiada 3-stopniową regulację mocy zasysania, oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem akumulatora. Dostarczany jest z workami i różnego rodzaju ssawkami na wyposażeniu, w tym z rurą i dyszą do przezbrojenia odkurzacza w dmuchawę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz samochodowy 12V max (10,8V) Makita [CL121DSM]:
- lekki i poręczny odkurzacz przeznaczony do czyszczenia wnętrza samochodu,
- wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilny jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- z 3 stopniową, elektroniczną regulacją mocy zasysania,
- posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem akumulatora oraz diodę LED ostrzegającą o niskim poziomie jego naładowania,
- możliwość przechowywania węża na obudowie,
- na wyposażeniu posiada akcesoria ułatwiające czyszczenie wnętrza samochodu,
- istnieje również możliwość przezbrojenia odkurzacza w dmuchawę,
- w tej wersji odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w usztywnianej torbie.
Dane techniczne odkurzacza samochodowego Makita [CL121DSM]:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 4,0Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- moc zasysania:
- bieg 1: 5 W,
- bieg 2: 19 W,
- bieg 3: 28 W,
- maks. przepływ powietrza: 1,3 m³/min.,
- maks. podciśnienie: 4,6 kPa,
- czas pracy (akumulator BL1041B):
- bieg 1: ok. 67 min,
- bieg 2: ok. 32 min,
- bieg 3: ok. 27 min.,
- pojemność worka tekstylnego: 500 ml,
- pojemność worka papierowego: 330 ml,
- wymiary (D x S x W): 359 x 138 x 202 mm,
- waga (EPTA): 1,7 - 1,8 kg
Wyposażenie odkurzacza samochodowego Makita [CL121DSM]:
- 1 akumulator BL1041B (12 V max / 4,0 Ah): [197406-2],
- ładowarka DC10SB: [197363-4],
- worek tekstylny na pył: [166084-9],
- 5 szt. worków papierowych na pył: [194566-1],
- wąż ssący,
- rura dmuchawy,
- dysza dmuchawy,
- ssawka z miękką szczotką,
- ssawka do siedzeń,
- ssawka do dywaników,
- ssawka szczelinowa gumowa,
- pasek na ramię,
- torba usztywniana,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL1041B (12 V max / 4,0 Ah): [197406-2], ładowarka DC10SB: [197363-4], worek tekstylny na pył: [166084-9], 5 szt. worków papierowych na pył: [194566-1], wąż ssący, rura dmuchawy, dysza dmuchawy, ssawka z miękką szczotką, ssawka do siedzeń, ssawka do dywaników, ssawka szczelinowa gumowa, pasek na ramię, torba usztywniana, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 359 x 138 x 202 mm |
| max podciśnienie: | 4,6 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,3 l/min |
| opakowanie: | torba |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 088381877657 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.15 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
