akumulatorowy odkurzacz ręczny 7,2V, reviva, Black+Decker [REVHV8C-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:REVHV8C-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2143 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz ręczny 7,2V, reviva, Black+Decker REVHV8C-QW, z wbudowanym akumulatorem o pojemności 2,0 Ah, dostarczany z ładowarką, pakowany w kartonie.
Lekki odkurzacz o smukłej budowie z zintegrowaną, składaną szczotką do tapicerki doskonale sprawdzi się do odkurzania zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni w domu czy samochodzie. Pojemnik na kurz oraz filtr można łatwo zdemontować i umyć pod bieżącą wodą.
Obudowa odkurzacza wykonana jest z wytrzymałego i trwałego tworzywa Tritan Renew i w 50% składa się z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Bezprzewodowy akumulatorowy odkurzacz ręczny, 7,2V, reviva, Black+Decker [REVHV8C-QW]:
- odkurzacz ręczny z wbudowanym akumulatorem o pojemności 2,0 Ah, doskonale sprawdzi się do odkurzania zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni w domu czy samochodzie,
- czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora wynosi co najmniej 10 minut,
- długa końcówka ssąca z zintegrowaną, rozkładaną szczotką do tapicerki doskonale pochłania kurz i pomaga w szybkim odkurzaniu kurzu, brudu, włosów i innych zanieczyszczeń także z delikatnych powierzchni,
- przezroczysty zbiornik na pył można łatwo odłączyć i umyć,
- obudowa odkurzacza została wyprodukowana z wytrzymałego i trwałego tworzywa Tritan™ Renew i w 50% składa się z plastiku pochodzącego z recyklingu,
- ergonomiczna i smukła konstrukcja odkurzacza z długą dyszą umożliwiają czyszczenie także w wąskich i trudniej dostępnych miejscach,
- odkurzacz dostarczany jest z ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA 7,2V BLACK+DECKER [REVHV8C-QW]:
- napięcie zasilania: 7,2 V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- pojemność zbiornika na pył: 125 ml,
- czas ładowania: 5 h,
- czas nieprzerwanej pracy: do 10 minut,
- waga: 0,66 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA BLACK+DECKER [REVHV8C-QW]:
- zintegrowana szczotka do tapicerki,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 7,2 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,66 kg |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| pojemność zbiornika: | 0,125 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 5054905301064 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.71 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
