akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT, Makita [VC011GZ] filtr HEPA
-
Producent:
-
Kod producenta:VC011GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18984 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT, Makita VC011GZ, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC z 4-stopniową, elektroniczną regulacją mocy zasysania w zakresie 25 - 195 W.
Aluminiowa, teleskopowa rura prosta umożliwia dostosowanie jej długości do zastosowania lub wzrostu użytkownika.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT, Makita [VC011GZ]:
- akumulatorowy odkurzacz plecakowy przeznaczony do pracy na sucho, ze zbiornikiem o pojemności 6 litrów,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA służący do skutecznego wychwytywania najdrobniejszych cząstek,
- posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację mocy zasysania oraz możliwość wybrania trybu pracy odkurzacza przed jego uruchomieniem,
- ma funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- jest wyposażony w mechanizm zabezpieczający przed użyciem odkurzacza bez zamontowanego worka oraz system automatycznego czyszczenia filtra,
- dwa miejsca na akumulatory pozwalają na wydłużenie czasu pracy odkurzacza - po wyczerpaniu jednego automatycznie przełącza się na drugi akumulator,
- aluminiowa, teleskopowa rura prosta umożliwia dostosowanie jej długości do zastosowania lub wzrostu użytkownika,
- dioda LED doświetla miejsca ze słabym oświetleniem,
- zwarta konstrukcja oraz ulepszone ścieżki przepływu powietrza sprawiają, że odkurzacz emituje o wiele niższy poziom hałasu, co zapewnia komfortową pracę,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PLECAKOWEGO 40V MAX XGT MAKITA [VC011GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 2,4 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 20 kPa,
- moc zasysania: 25 / 55 / 100 / 195 W,
- pojemność papierowego worka na pył: 5,5 L,
- pojemność materiałowego worka na pył: 6 L,
- długość węża odkurzacza: 1,0 m,
- średnica węża: 32 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 301 x 185 x 526 mm,
- waga bez akumulatora: 5,7 kg,
- waga (EPTA): 6,4 - 9,5 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA PLECAKOWEGO MAKITA [VC011GZ]:
- rura wygięta z blokadą [140G26-3],
- aluminiowa rura teleskopowa z blokadą [140G19-0],
- ssawka do podłóg [191G86-8],
- ssawka szczelinowa [198919-6],
- worek flizelinowy [191C26-2],
- worek na pył materiałowy wielokrotnego użytku [191C30-1],
- wąż 32mm/1m [199453-9],
- opaska na wąż [166116-2],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/VC011G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/VC011G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 6,4 - 9,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 5,7 kg |
| na wyposażeniu: | rura wygięta z blokadą [140G26-3], aluminiowa rura teleskopowa z blokadą [140G19-0], ssawka do podłóg [191G86-8], ssawka szczelinowa [198919-6], worek flizelinowy [191C26-2], worek na pył materiałowy wielokrotnego użytku [191C30-1], wąż 32mm/1m [199453-9], opaska na wąż [166116-2], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 301 x 185 x 526 mm |
| max podciśnienie: | 20 kPa |
| pojemność zbiornika: | 6 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,4 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 70 dB |
| EAN: | 197050001733 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 526 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.55 kg |
| długość opakowania: | 56.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39 cm |
| wysokość opakowania: | 32.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
