akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max, Makita [VC012GZ01] Li-Ion, XGT, AWS
-
Producent:
-
Kod producenta:VC012GZ01
2166,53zł brutto
1761,41zł netto
2461,97zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21665 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT, Makita VC012GZ01, dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC z wysoką mocą zasysania 45W (na 1 biegu) i 180W (na 3 biegu).
Posiada System AWS (równoczesnego startu odkurzacza z elektronarzędziem) i znakomicie sprawdza się jako odsysacz przy wierceniu czy cięciu elektronarzędziami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy odkurzacz plecakowy 40V max XGT, Makita [VC012GZ01]:
- akumulatorowy odkurzacz plecakowy przeznaczony do pracy na sucho, ze zbiornikiem o pojemności 6 litrów,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada Funkcję AWS - Auto-start Wireless System - umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- odkurzacz wyposażony jest w komfortowe szelki / uprząż, oraz w filtr HEPA służący do skutecznego wychwytywania najdrobniejszych cząstek,
- posiada 3-stopniową, elektroniczną regulację mocy zasysania oraz możliwość wybrania trybu pracy odkurzacza przed jego uruchomieniem,
- ma funkcję pamięci trybu pracy, która pozwala na włączenie urządzenia na tych samych ustawieniach mocy ssania jak w momencie wyłączenia,
- jest wyposażony w mechanizmem zabezpieczający przed użyciem odkurzacza bez zamontowanego worka,
- posiada mechanizm czyszczący filtry, który uruchamia się automatycznie pod wpływem wibracji spowodowanych przemieszczaniem się użytkownika, możliwość ręcznego uruchomienia,
- dwa miejsca na akumulatory pozwalają na wydłużenie czasu pracy odkurzacza - po wyczerpaniu jednego automatycznie przełącza się na drugi akumulator,
- zwarta konstrukcja oraz ulepszone ścieżki przepływu powietrza sprawiają, że odkurzacz emituje o wiele niższy poziom hałasu, co zapewnia komfortową pracę,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne odkurzacza plecakowego Makita [VC012GZ01]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- maksymalne natężenie przepływu powietrza: 2,1 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 20 kPa,
- moc zasysania: 45 - 180 W,
- pojemność papierowego worka na pył: 5,5 L,
- pojemność materiałowego worka na pył: 6 L,
- poziom ciśnienia akustycznego: 70 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 301 x 185 x 526 mm,
- waga (EPTA): 6,14 - 9,5 kg
Wyposażenie odkurzacza Makita [VC012GZ01]:
- worek flizelinowy [191C26-2],
- moduł AWS [ ],
- końcówka węża 28 mm [417765-1],
- adapter gumowy 24 mm [424379-9],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 9,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 6,4 kg |
| na wyposażeniu: | worek flizelinowy [191C26-2], moduł AWS [ 198900-7 ], końcówka węża 28 mm [417765-1], adapter gumowy 24 mm [424379-9], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 301 x 185 x 526 mm |
| max podciśnienie: | 20 kPa |
| pojemność zbiornika: | 6 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,1 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 68 dB |
| EAN: | 197050001788 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 526 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 54.8 cm |
| szerokość opakowania: | 35.8 cm |
| wysokość opakowania: | 32.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
