akumulatorowy odkurzacz pionowy, 12V, biały, Makita [CL200FDZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CL200FDZ
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2468 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 12V Makita [CL200FDZ], w kolorze białym, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ze zbiornikiem na kurz, pakowany w kartonie.
Wyposażony jest w zintegrowany separator cyklonowy, który zapewnia stałą siłę ssania poprzez oddzielanie większości zanieczyszczeń przed trafieniem do zbiornika.
Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji odkurzacz jest wygodny w użytkowaniu, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, takich jak samochody czy schody.
Niski poziom hałasu zwiększa komfort pracy.
Dodatkowo urządzenie posiada wbudowaną diodę LED oświetlającą obszar roboczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy odkurzacz pionowy, biały, Makita [CL200FDZ]
- odkurzacz pionowy zasilany akumulatorem 12 V (system CXT),
- wyposażony w wydajny, bezszczotkowy silnik BLDC zapewniający długą żywotność i wysoką efektywność pracy,
- zintegrowany separator cyklonowy utrzymuje stałą siłę ssania, wychwytując większość zanieczyszczeń przed filtrem,
- kompaktowa i lekka konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie, także w trudno dostępnych miejscach,
- niski poziom hałasu dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza,
- wyposażony w diodę LED oświetlającą obszar roboczy,
- idealny do sprzątania samochodów, schodów oraz niewielkich powierzchni,
- odkurzacz w kolorze białym, dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA MAKITA [CL200FDZ]
- napięcie zasilania: 12 V,
- system akumulatorów: CXT,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- maksymalny przepływ powietrza: 0,8 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 140 mbar,
- maksymalna pojemność zbiornika na kurz: 0,25 l,
- moc ssania: do 45 W,
- czas pracy na jednym naładowaniu:
- akumulator 1,5 Ah: ok. 20 / 12 / 6 min,
- akumulator 5,0 Ah: ok. 66 / 40 / 20 min, - wymiary (D x S x W): 1031 x 90 x 151 mm,
- waga z akumulatorem: 1,1 – 1,3 kg.
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [CL200FDZ]
- dysza szczelinowa (biała) [413770-6],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,1 – 1,3 kg kg |
| na wyposażeniu: | dysza szczelinowa (biała) [413770-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1031 x 90 x 151 mm |
| pojemność zbiornika: | 0,25 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 0197050015761 |
| stan: | nowy |
| kolor: | biały |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
