akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max XGT, Makita [CL004GD101] 2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:CL004GD101
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19691 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max XGT Makita CL004GD101, z zintegrowanym filtrem typu Cyklon, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wyposażony jest w silnik bezszczotkowy BLDC, posiada czterostopniowy przełącznik mocy zasysania i funkcję pamięci ostatnio wybranego jej poziomu. Wysoka moc zasysania umożliwia efektywne sprzątanie w dłuższym czasie pracy.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy w kolorze białym, 40V max XGT, Makita [CL004GD101]:
- z elektronicznym, 4-stopniowym przełącznikiem mocy i funkcją pamięci ostatnio wybranego poziomu mocy zasysania,
- maksymalna moc zasysania wynosi do 110 W,
- wysoka moc zasysania umożliwia efektywne sprzątanie w dłuższym czasie pracy,
- posiada zintegrowany z odkurzaczem filtr typu Cyklon:
- działanie cyklonowe wychwytuje do 90% cząstek pyłu przed wejściem do głównego pojemnika na kurz,
- dzięki oddzieleniu gruboziarnistego pyłu od drobnego filtr zapełnia się wolniej, co zmniejsza częstotliwość opróżniania głównego zbiornika na kurz nawet o 80%,
- wydłuża czas pomiędzy kolejnymi czyszczeniami filtra, - czyszczenie w trudno dostępnych miejscach można wykonać bez dyszy,
- odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- silnik jest sterowany elektronicznie, aby zoptymalizować zużycie energii akumulatora i wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu,
- ciągły czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025 wynosi do 60 minut,
- przeprojektowana ssawka do podłóg zapewnia płynniejszą pracę oraz redukcję hałasu generowanego przez powietrze przepływające przez ssawkę,
- jest cichy - tylko 66 dB(A) na maksymalnym ustawieniu mocy zasysania (bieg 4, 110 W),
- wbudowana dioda LED oświetla obszar roboczy,
- odkurzacz posiada ergonomiczny, miękki uchwyt,
- dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PIONOWEGO MAKITA [CL004GD101]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- moc zasysania:
- 1 bieg: 20 W,
- 2 bieg: 40 W,
- 3 bieg: 70 W,
- 4 bieg: 110 W,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,0 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 20 kPa,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025:
- 1 bieg: 60 min,
- 2 bieg: 40 min,
- 3 bieg: 20 min,
- 4 bieg: 14 min,
- pojemność pojemnika na pył: 250 ml,
- kolor: biały,
- wymiary (D x S x W): 1109 x 243 x 192 mm,
- waga bez akumulatora: 1,5 kg,
- waga z akumulatorem: 2,2 - 2,8 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [CL004GD101]:
- 1 akumulator BL4025 (40V / 2,5 Ah),
- ładowarka DC40RA,
- ssawka do podłóg [1915P8-8],
- ssawka szczelinowa [4132G4-8],
- uchwyt na ssawkę szczelinową (biały) [4132G5-6-6],
- rura prosta [1915P4-6],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/CL004G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/CL004G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/CL004G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,6 - 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL4025 (40V / 2,5 Ah), ładowarka DC40RA, ssawka do podłóg [1915P8-8], ssawka szczelinowa [4132G4-8], uchwyt na ssawkę szczelinową (biały) [4132G5-6-6], rura prosta [1915P4-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1109 x 243 x 192 mm |
| max podciśnienie: | 20 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,25 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 65 dB |
| EAN: | 197050009104 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
