akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max XGT, Makita [CL001GZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:CL001GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6775 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max XGT Makita [CL001GZ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Odkurzacz współpracuje z akumulatorami Li-Ion 40V max. Może pracować na czterech biegach wybieranych za pomocą włącznika dotykowego, posiada funkcję pamięci ostatnio wybranego poziomu mocy zasysania. Bezworkowy system pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie pojemnika na pył.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy Makita [CL001GZ]:
- wysoka moc zasysania umożliwia efektywne sprzątanie w dłuższym czasie pracy,
- odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- bezworkowy system pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie pojemnika na pył,
- odkurzacz może pracować na 4 biegach, łatwo przełączanych włącznikiem dotykowym,
- posiada funkcję pamięci ostatnio wybranego poziomu mocy zasysania,
- oferuje do 80 min pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025,
- jest cichy - tylko 65 dB(A) na maksymalnym ustawieniu mocy zasysania (bieg 4, 125 W),
- korpus odkurzacza został wyposażony w zatrzask zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem rury,
- przeprojektowana ssawka do podłóg zapewnia płynniejszą pracę oraz redukcję hałasu generowanego przez powietrze przepływające przez ssawkę,
- wbudowana dioda LED oświetla obszar roboczy oraz informuje o stanie naładowania akumulatora,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL001GZ]:
- napięcie zasilania: 40V max,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,2 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 21 kPa,
- moc zasysania:
- 1 bieg: 20 W,
- 2 bieg: 45 W,
- 3 bieg: 70 W,
- 4 bieg: 125 W, - czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025:
- 1 bieg: 80 min,
- 2 bieg: 40 min,
- 3 bieg: 25 min,
- 4 bieg: 16 min, - pojemność pojemnika na pył: 730 ml,
- wymiary (długość całkowita): 1046 mm,
- waga (EPTA): 1,7 - 2,3 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL001GZ]:
- ssawka do podłóg: [127828-2],
- ssawka szczelinowa: [413809-5],
- uchwyt na ssawkę szczelinową: [459038-6],
- rura ssąca: [458942-6],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,7 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg: [127828-2], ssawka szczelinowa: [413809-5], uchwyt na ssawkę szczelinową: [459038-6], rura ssąca: [458942-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1046 mm |
| max podciśnienie: | 21 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,73 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 12 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381745727 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.3 kg |
| długość opakowania: | 51.4 cm |
| szerokość opakowania: | 14.3 cm |
| wysokość opakowania: | 18.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
