akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max Makita [CL002GZ01] Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:CL002GZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6702 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max XGT Makita [CL002GZ01], w tej wersji dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz współpracuje z akumulatorami Li-Ion 40V max. Może pracować na czterech biegach wybieranych za pomocą włącznika dotykowego, posiada funkcję pamięci ostatnio wybranego poziomu mocy zasysania. Umożliwia stosowanie tekstylnych lub papierowych worków na pył.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 40V max Makita [CL002GZ01]:
- wysoka moc zasysania umożliwia efektywne sprzątanie w dłuższym czasie pracy,
- odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- umożliwia stosowanie tekstylnych lub papierowych worków na pył,
- odkurzacz może pracować na 4 biegach, łatwo przełączanych włącznikiem dotykowym,
- posiada funkcję pamięci ostatnio wybranego poziomu mocy zasysania,
- oferuje do 80 minut pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025,
- jest cichy - tylko 65 dB(A) na maksymalnym ustawieniu mocy zasysania (bieg 4, 125 W),
- korpus odkurzacza został wyposażony w zatrzask zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem rury,
- przeprojektowana ssawka do podłóg zapewnia płynniejszą pracę oraz redukcję hałasu generowanego przez powietrze przepływające przez ssawkę,
- wbudowana dioda LED oświetla obszar roboczy oraz informuje o stanie naładowania akumulatora,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL002GZ01]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- moc zasysania:
- 1 bieg: 20 W,
- 2 bieg: 45 W,
- 3 bieg: 70 W,
- 4 bieg: 125 W,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,2 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 21 kPa,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL4025:
- 1 bieg: 80 min,
- 2 bieg: 40 min,
- 3 bieg: 25 min,
- 4 bieg: 16 min,
- pojemność pojemnika na pył:
- tekstylnego: 730 ml,
- papierowego: 330 ml,
- wymiary (długość całkowita): 1046 mm,
- waga (EPTA): 1,8 - 3,0 kg
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL002GZ01]:
- ssawka do podłóg: [127827-4],
- ssawka szczelinowa: [413859-0],
- uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [459355-4],
- rura ssąca 479 mm (niebieska, z zatrzaskiem): [459356-2],
- wysokowydajny worek tekstylny: [1910M4-5],
- worki na pył papierowe (5 sztuk): [194566-1],
- instrukcja obsługi.
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,8 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg: [127827-4], ssawka szczelinowa: [413859-0], uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [459355-4], rura ssąca 479 mm (niebieska, z zatrzaskiem): [459356-2], wysokowydajny worek tekstylny: [1910M4-5], worki na pył papierowe (5 sztuk): [194566-1], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 1046 mm |
| max podciśnienie: | 21 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,73 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 12 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381757591 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.95 kg |
| długość opakowania: | 51.4 cm |
| szerokość opakowania: | 14.3 cm |
| wysokość opakowania: | 18.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
