    CL108FDSAP
Promocja -4%
497,44zł brutto
404,42zł netto
520,40zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 4974 pkt.
Odkurzacz w kolorze różowym, z serii Makita Pink Tools współpracuje z akumulatorami Li-Ion 12V max (10,8V) CXT. Może pracować na trzech biegach wybieranych za pomocą włącznika dotykowego. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się ssawka do podłóg oraz ssawka szczelinowa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Pink Tools Makita [CL108FDSAP]:
  • odkurzacz w kolorze różowym z serii Pink Tools zasilany akumulatorem 10,8V (12V max),
  • wykonany w technologii CXT - Compact Extreme Technology,
  • odkurzacz może pracować na 3 biegach łatwo przełączanych włącznikiem dotykowym,
  • dzięki zastosowaniu pojemnika na pył nie ma potrzeby zakupu i wymiany worków,
  • dioda LED oświetla obszar roboczy oraz informuje o stanie naładowania akumulatora,
  • odkurzacz dostarczany z akumulatorem i ładowarką w zestawie.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL108FDSAP]:
  • napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
  • typ akumulatorów: Li-lon,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • maksymalny przepływ powietrza: 1,2 m³/min,
  • maksymalne podciśnienie: 4,4 kPa,
  • moc zasysania:
    - 1 bieg: 5 W,
    - 2 bieg: 20 W,
    - 3 bieg: 30 W,
  • czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1016:
    - 1 bieg: 25 min,
    - 2 bieg: 12 min,
    - 3 bieg: 10 min,
  • pojemność zbiornika na pył: 600 ml,
  • wymiary (długość całkowita): 956 mm,
  • waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg.
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL108FDSAP]:
  • ssawka do podłóg,
  • ssawka szczelinowa,
  • uchwyt na ssawkę szczelinową,
  • pojemnik na pył (wbudowany),
  • rura ssąca,
  • akumulator BL1021B: [197396-9],
  • ładowarka DC10SB: [197363-4],
  • instrukcja obsługi.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 1 szt
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,2 kg
waga bez akumulatora: 1,0 kg
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: dł. 956 mm
max podciśnienie: 4,4 kPa
pojemność zbiornika: 0,6 l
praca na mokro: nie
max natężenie przepływu powietrza: 1,2 l/min
opakowanie: karton
funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: nie / tak
EAN: 088381742047
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V