akumulatorowy odkurzacz pionowy 12V max (10,8V) Makita [CL107FDZ] Li-Ion, CXT
-
Producent:
-
Kod producenta:CL107FDZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2205 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 10,8V (12V max) Makita CL107FDZ dostarczany bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wyprodukowany w technologii CXT, posiada włącznik dotykowy z wyborem siły zasysania w zakresie 3 biegów. Na wyposażeniu ma ssawkę do podłóg oraz ssawkę szczelinową, tekstylny worek na pył i 5szt. worków papierowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy Makita [CL107FDZ]:
- odkurzacz przystosowany do worków na pył tekstylnych oraz papierowych,
- wyprodukowany w technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- odkurzacz ma trzy biegi łatwo przełączane włącznikiem dotykowym,
- posiada diodę LED oświetlającą odkurzaną powierzchnię,
- w tej wersji odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Parametry techniczne odkurzacza Makita [CL107FDZ]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V max),
- typ akumulatorów: Li-lon,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,4 m³/min,
- maksymalne podciśnienie: 5,0 kPa,
- moc zasysania:
- 1 bieg: 5 W,
- 2 bieg: 20 W,
- 3 bieg: 32 W,
- czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora BL1015:
- 1 bieg: ok. 25 min.,
- 2 bieg: ok. 12 min.,
- 3 bieg: ok. 10 min.,
- pojemność worka tekstylnego: 500 ml,
- pojemność worka papierowego: 330 ml,
- wymiary (długość całkowita): 960 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,3 kg
Wyposażenie odkurzacza Makita [CL107FDZ]:
- ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8],
- ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1],
- rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9],
- uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7],
- worek na pył tekstylny: [166084-9],
- worki na pył papierowe (5szt.): [194566-1],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka do podłóg typ T (niebieska): [123488-8], ssawka szczelinowa krótka (niebieska): [451243-1], rura ssąca 465 mm (niebieska): [451244-9], uchwyt na ssawkę szczelinową (niebieski): [451245-7], worek na pył tekstylny: [166084-9], worki na pył papierowe (5szt.): [194566-1], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł. 960 mm |
| max podciśnienie: | 5,0 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,5 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,4 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381831253 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.6 kg |
| długość opakowania: | 49.3 cm |
| szerokość opakowania: | 12.7 cm |
| wysokość opakowania: | 16.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
