akumulatorowy klucz udarowy/wkrętarka 1/2", 290Nm, ASCD 18-300 W2 SELECT, Fein [71150664000] 18V, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:71150664000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17358 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy/wkrętarka 18V z mocowaniem na kwadrat 1/2" ASCD 18-300 W2 SELECT Fein 71150664000, do śrub M8 - M18, w tej wersji dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w walizce z tworzywa.
Klucz udarowy wyposażony jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy FEIN PowerDrive z maksymalnym momentem obrotowym 290Nm. Posiada złącze MultiVolt co oznacza, że można go używać ze wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 12-18 V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V, ASCD 18-300 W2 SELECT, Fein [71150664000]:
- kompaktowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" przeznaczony do prac profesjonalnych,
- wyposażony jest w wytrzymały bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive o wysokiej sprawności i trwałości,
- elektroniczne ustawienie momentu obrotowego w 6 stopniach zapobiega zrywaniu łbów wkrętów,
- 10% wyższy moment obrotowy w lewo pozwala na odkręcanie zapieczonych śrub,
- wkrętarka posiada zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem,
- elektroniczna ochrona przed przeciążeniem i hamulec zapewniają kompleksową ochronę użytkownika,
- wytrzymała metalowa przekładnia udarowa,
- posiada osłonę na głowicy przekładniowej,
- klucz udarowy posiada złącze MultiVolt co oznacza, że można go używać ze wszystkimi akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 12-18 V,
- technologia FEIN SafetyCell chroni akumulator i maszynę przed przeciążeniem, przegrzaniem i maksymalnym rozładowaniem,
- klucz udarowy dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki, pakowany w walizce.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO FEIN [71150664000]:
- napięcie zasilania: 12-18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1700 obr./min,
- częstość udarów: 0 - 3400 / min.,
- maksymalny moment obrotowy: 290 Nm,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- śruby standardowe: M8 - M18 (8.8),
- wkręty do drewna: 8 x 300 mm,
- wymiary (D x S x W): 160 x 55 x 185 mm,
- waga bez akumulatora: 1,0 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO FEIN [71150664000]:
- uchwyt do mocowania na pasku,
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku, walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 160 x 55 x 185 mm |
| max moment obrotowy : | 290 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 4014586887425 |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 185 mm |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
