akumulatorowy klucz udarowy 3/8", 180Nm, 18V Li-Ion, LXT Makita [DTW180Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW180Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4499 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 3/8" Makita DTW180Z, wersja 0, bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Kompaktowy i lekki klucz udarowy z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, trybem automatycznego zatrzymania obrotów wstecznych, 2-stopniową elektroniczną kontrolą częstotliwości udarów i wysokim momentem obrotowym 180Nm.
Klucz udarowy DTW180Z o podwyższonej odporności na pył i wilgoć, przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych, np. do szybkiego wkręcania podczas pracy przy konstrukcjach stalowych, na budowie i w warsztatach samochodowych.
akumulatorowy klucz udarowy 3/8", 18V Li-Ion Makita DTW180Z
- Tryb automatycznego zatrzymania obrotów wstecznych - zatrzymuje udar oraz obroty do tyłu w czasie 0,2 s od momentu wystarczającego poluzowania śruby lub nakrętki
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
- Aluminiowa obudowa przekładni poprawiająca jej żywotność
- 2-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości udarów
- Regulacja prędkości obrotowej
- Maksymalny moment obrotowy - 180 Nm
- Obroty w prawo / lewo
- Hamulec
- Dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
- Kompaktowe rozmiary - długość całkowita klucza tylko 144 mm
- Klucz udarowy dostarczany jest bez walizki, akumulatorów i ładowarki
Dane techniczne klucza udarowego Makita DTW180Z
- Napięcie zasilania: 18 V
- Typ akumulatorów: Li-ion
- Obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym - tryb miękki: 0 - 1300 obr./min
- Prędkość obrotowa na biegu jałowym - tryb twardy: 0 - 2400 obr./min
- Częstotliwość udarów na biegu jałowym - tryb miękki: 0 - 2000 /min
- Częstotliwość udarów na biegu jałowym - tryb twardy: 0 - 3600 /min
- Śruby standardowe: M8 - M16
- Śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12
- Maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 65 / 180 Nm
- Uchwyt narzędzia: kwadratowy 3/8"
- Wymiary (długość całkowita): 144 mm
- Waga (EPTA): 1,5 kg
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki)
Idealny klucz udarowy do szybkiego wkręcania np. podczas pracy przy konstrukcjach stalowych, na budowie i w warsztatach samochodowych
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku [346317-0] |
| częstotliwość udaru: | 0-3600 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-2000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2400 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 144 mm |
| max moment obrotowy : | 180 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381856706 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.05 kg |
| długość opakowania: | 20.4 cm |
| szerokość opakowania: | 8.9 cm |
| wysokość opakowania: | 16.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
