akumulatorowy klucz udarowy 3/8", 180Nm, 18 V Li-Ion 2 x 5,0 Ah Makita [DTW180RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW180RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11760 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 3/8" Makita DTW180RTJ z akumulatorami 18 V Li-Ion w walizce systemowej MAKPAC, z ładowarką i dwoma akumulatorami o pojemności 5,0 Ah.
Klucz udarowy przeznaczony jest do dokręcania / odkręcania śrub i nakrętek. Dzięki kompaktowym wymiarom (długość całkowita to tylko 144 mm) może być używana w trudno dostępnych miejscach
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWY KLUCZ UDAROWY MAKITA DTW180RTJ:
- klucz udarowy przeznaczony jest do dokręcania / odkręcania śrub i nakrętek,
- niewielkie rozmiary - długość całkowita tylko 144 mm - zapewniają doskonałą manewrowalność,
- doskonały przy pracach montażowych do szybkiego dokręcania np. podczas pracy przy konstrukcjach stalowych, na budowie i w warsztatach samochodowych,
- wyposażony w tryb automatycznego zatrzymania obrotów wstecznych - zatrzymuje udar oraz obroty do tyłu w czasie 0,2 s od momentu wystarczającego poluzowania śruby lub nakrętki,
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- aluminiowa obudowa przekładni,
- elektroniczna 2-stopniowa kontrola częstotliwości udarów,
- maksymalny moment obrotowy - 180 Nm,
- dwie zintegrowane diody LED oświetlają obszar roboczy, z funkcją opóźnionego wygaszania,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami 5,0 Ah oraz ładowarką, pakowane w walizkę systemową MAKPAC,
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW180RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 3/8"
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na pierwszym biegu jałowym: 0 - 1300 obr./min,
- prędkość obrotowa na drugim biegu jałowym: 0 - 2400 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym bieg 1: 0 - 2000 /min,
- częstość udarów na biegu jałowym bieg 2: 0 - 3600 /min,
- śruby standardowe: M8 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 65 / 180 Nm,
- moment zrywający: 310 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 144 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,5 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW180RTJ:
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837670-0,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC18RC: 195584-2, uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0, walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0, wkład do walizki MAKPAC: 837670-02, akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3600 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1300 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2400 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 144 mm |
| max moment obrotowy : | 180 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381856812 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.95 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 16.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
