akumulatorowy klucz udarowy 1/2", Makita [TW004GZ], 630Nm, 40V max Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:TW004GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10381 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 40V Max z serii XGT Makita TW004GZ, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowany w kartonie.
Klucz udarowy TW004GZ przeznaczony jest do ciężkich zastosowań w pracach montażowych. Wyposażony w uchwyt narzędziowy kwadratowy 1/2" z zabezpieczeniem przed zsuwaniem się nasadek w postaci pierścienia C.
Innowacyjny, mocniejszy i bardziej wytrzymały klucz udarowy serii XGT, kompatybilny z nowymi akumulatorami o napięciu 40V max został stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy na kwadrat 1/2", 40V max Li-Ion Makita TW004GZ:
- mocny klucz udarowy z nowej serii XGT 40V max przeznaczony jest do prac profesjonalnych o dużej intensywności,
- uchwyt narzędziowy kwadratowy 1/2" posiada zabezpieczenie przed zsuwaniem się nasadek w postaci pierścienia C,
- wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wykonany w technologii XPT, więc cechuje go podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- posiada 2 diody LED podświetlające miejsce pracy (diody z funkcją opóźnionego wygaszania),
- niewielkie rozmiary (długość 144mm) pozwalają na wygodną pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- klucz udarowy posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, która umożliwia kontrolę prędkości obrotowej i częstotliwości udarów,
- dodatkowo wyposażony jest w tryb pełnej prędkości, który umożliwia przełączenie pomiędzy regulowaną pełną prędkością przy pomocy przycisku zmniejszając zmęczenie użytkownika,
- maksymalny moment obrotowy - 350 Nm,
- obroty lewo/prawo,
- klucz udarowy posiada możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia, dostępne zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
- utrzymanie stałej prędkości obrotowej pod obciążeniem redukuje spadek momentu obrotowego spowodowany spadkiem stanu naładowania akumulatora,
- gumowana ergonomiczna rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
- dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA TW004GZ:
- napięcie zasilania: 40V Max XGT,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 1000 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 1800 obr./min,
- 3 bieg: 0 - 2600 obr./min,
- 4 bieg: 0 - 3200 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 1800 /min,
- 2 bieg: 0 - 2600 /min,
- 3 bieg: 0 - 3400 /min,
- 4 bieg: 0 - 4000 /min,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- śruby standardowe: M10 - M20,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M16,
- maksymalny moment obrotowy:
- 1 bieg: 70 Nm,
- 2 bieg: 130 Nm,
- 3 bieg: 180 Nm,
- 4 bieg: 350 Nm,
- moment zrywający: 630 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 144 mm,
- waga (EPTA): 1,9 - 2,2 kg
Wyposażenie akumulatorowego klucza udarowego Makita TW004GZ:
- uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0] |
| częstotliwość udaru: | 0-4000 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1800 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2600 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1800 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2600 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-3200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 144 mm |
| max moment obrotowy : | 350 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | karton |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-4000 udar/min |
| EAN: | 088381726832 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.53 kg |
| długość opakowania: | 17.3 cm |
| szerokość opakowania: | 10.1 cm |
| wysokość opakowania: | 23.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
