akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 700Nm, 18V, Makita [DTW700Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW700Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10657 pkt. |
Profesjonalny, akumulatorowy, 4-biegowy klucz udarowy 18V Makita DTW700Z, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, zapakowany w kartonie.
Klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2", z zabezpieczeniem przed zsuwaniem się nasadek w postaci pierścienia C. Wyprodukowany został zgodnie z technologią XPT, dzięki czemu cechuje się podwyższoną odpornością na pył i wilgoć.
Klucz ma możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia, dostępną zarówno przy prawych jak i lewych obrotach.
Dzięki długości całkowitej wynoszącej jedynie 170 cm i lekkiej, kompaktowej budowie klucz zapewnia doskonałą manewrowość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V Makita [DTW700Z]:
- klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" z zabezpieczeniem przed zsuwaniem się nasadek w postaci pierścienia C,
- przeznaczony jest do profesjonalnych prac o dużej intensywności,
- został wykonany w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażony w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- ma 4-stopniową elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów,
- płynną regulację prędkości obrotowej spustem włącznika, oraz wysoki moment zrywający - 1000 Nm,
- funkcja pełnej prędkości obrotowej uruchamiana za pomocą przycisku,
- w trybie pełnej prędkości obrotowej skrócony zostaje skok spustu włącznika zapewniając szybsze osiągnięcie pełnej prędkości obrotowej ograniczając zmęczenie dłoni użytkownika,
- możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia dostępne zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
- uchwyt narzędziowy posiada zabezpieczenie przed zsuwaniem się nasadek,
- kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru - długość całkowita to tylko 170 mm,
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem daje większą kontrolę i komfort pracy,
- wyposażony w podwójną diodę LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlającą obszar roboczy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- klucz udarowy dostarczany jest w kartonie bez akumulatora i ładowarki.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [DTW700Z]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa:
na 1 biegu jałowym: 0 - 500 obr./min,
na 2 biegu jałowym: 0 - 1200 obr./min,
na 3 biegu jałowym: 0 - 1900 obr./min,
na 4 biegu jałowym: 0 - 2200 obr./min,
- częstość udarów:
na 1 biegu jałowym: 0 - 1000 /min,
na 2 biegu jałowym: 0 - 1700 /min,
na 3 biegu jałowym: 0 - 2400 /min,
na 4 biegu jałowym: 0 - 2700 /min,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- śruby standardowe: M10 - M24,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M16,
- maksymalny moment obrotowy:
na 1 biegu: 150 Nm,
na 2 biegu: 200 Nm,
na 3 biegu: 320 Nm,
na 4 biegu: 700 Nm,
- maksymalny moment obrotowy, zrywający: 1000 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 170 mm,
- waga (EPTA): 2,3 - 2,7 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [DTW700Z]:
- uchwyt do mocowania na pasku
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-2700 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-1700 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-2400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 170 mm |
| max moment obrotowy : | 700 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | karton |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-2700 udar/min |
| EAN: | 088381723831 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.6 kg |
| długość opakowania: | 23.6 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 25.6 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dtw700 |
