akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 700Nm, 18V, Makita [DTW700RTJ] 2x5,0Ah, Li-Ion, LXT
Producent:
Kod producenta:DTW700RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19389 pkt. |
Profesjonalny, akumulatorowy, 4-biegowy klucz udarowy 18V Makita DTW700RTJ, w tej wersji dostarczany z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, zapakowany w walizce systemowej MAKPAC typu 3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V Makita [DTW700RTJ]:
- przeznaczony jest do profesjonalnych prac o dużej intensywności,
- został wykonany w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażony w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- ma 4-stopniową elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów,
- płynną regulację prędkości obrotowej spustem włącznika, oraz wysoki moment zrywający - 1000 Nm,
- funkcja pełnej prędkości obrotowej uruchamiana za pomocą przycisku,
- uchwyt narzędziowy posiada zabezpieczenie przed zsuwaniem się nasadek,
- kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru - długość całkowita to tylko 170 mm,