akumulatorowy klucz udarowy 1/2'', 210Nm, 18V Makita [DTW181Z] Li-Ion, LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW181Z
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5183 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 1/2" Makita DTW181Z, w tej wersji dostarczany bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Kompaktowy i lekki klucz udarowy z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, trybem automatycznego zatrzymania obrotów wstecznych, 2-stopniową elektroniczną kontrolą częstotliwości udarów i wysokim momentem obrotowym 210Nm.
Klucz udarowy DTW181Z o podwyższonej odporności na pył i wilgoć, przeznaczony jest do profesjonalnych prac montażowych, np. do szybkiego wkręcania podczas pracy przy konstrukcjach stalowych, na budowie i w warsztatach samochodowych.
Akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V Makita [DTW181Z]:
- klucz udarowy z uchwytem kwadratowym 1/2" przeznaczony do szybkiego wkręcania np. podczas pracy przy konstrukcjach stalowych, na budowie i w warsztatach samochodowych,
- wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowany w technologi XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada tryb automatycznego zatrzymania obrotów wstecznych - zatrzymuje udar oraz obroty do tyłu w czasie 0,2 s od momentu wystarczającego poluzowania śruby lub nakrętki
- 2-stopniowa elektroniczna kontrola częstotliwości udarów,
- klucz udarowy z regulacją prędkości obrotowej,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 210 Nm,
- obroty w prawo / lewo,
- aluminiowa obudowa przekładni zwiększa jej żywotność,
- wyposażony jest w dwie zintegrowane diody LED z funkcją opóźnionego wygaszania oświetlające obszar roboczy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- klucz udarowy w tej wersji dostarczany jest bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne klucza udarowego Makita [DTW181Z]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 1300 obr./min.,
- bieg 2: 0 - 2400 obr./min.,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- bieg 1: 0 - 2000 /min.,
- bieg 2: 0 - 3600 /min.,
- śruby standardowe: M8 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M6 - M12,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 65 / 21 Nm,
- moment zrywający: 330 Nm,
- uchwyt narzędzia: kwadratowy 1/2",
- wymiary (długość całkowita): 151 mm,
- waga (EPTA): 1,2 - 1,5 kg
Wyposażenie klucza udarowego 1/2" Makita [DTW181Z]:
- uchwyt do mocowania na pasku [346317-0],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku [346317-0], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3600 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-2000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2400 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2400 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 151 mm |
| max moment obrotowy : | 210 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381871303 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.1 kg |
| długość opakowania: | 20.4 cm |
| szerokość opakowania: | 8.9 cm |
| wysokość opakowania: | 17.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dtw181 |
