akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 745 Nm, M18 FMTIW2F12-0, Milwaukee [4933498057]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498057
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19176 pkt. |
akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 745 Nm, M18 FMTIW2F12-0, Milwaukee [4933498057], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki pakowany w karton.
Klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym o momencie dokręcania 745 Nm i momencie zrywającym 881 Nm.
Trzy diody LED zapewniają oświetlenie miejsca pracy.
4 tryby pracy umożliwiają użytkownikowi przełączenie się na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby dobrać odpowiednią wartość do aktualnie wykonywanej pracy.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 745 Nm, M18 FMTIW2F12-0, Milwaukee [4933498057]
- klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym o momencie dokręcania 745 Nm i momencie zrywającym 881 Nm,
- klucz udarowy w kompaktowych rozmiarach 152 mm, co zapewnia większy dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- mocowaniem 1/2" z pierścieniem zabezpieczającym, zapobiega spadnięciu nasadki podczas pracy,
- trzy diody LED zapewniają oświetlenie miejsca pracy,
- 4 tryby pracy umożliwiają użytkownikowi przełączenie się na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby dobrać odpowiednią wartość do aktualnie wykonywanej pracy,
- tryb 4 do usuwania śrub zapewnia maksymalny moment zrywający nakrętki, a następnie przełącza się na 750 obr./min, co zapewnia doskonałą kontrolę podczas usuwania elementów złącznych,
- system automatycznego wyłączania obecny w 4 trybie, sprawia że moment obrotowy nie przekracza 47 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego,
- narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki pakowany w karton,
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MILWAUKEE [4933498057]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1250 obr./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 1950 obr./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 2575 obr./min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 1325 obr./min, - częstotliwość udarów:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 900 ud./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 2100 ud./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 3100 ud./min, - maksymalny moment obrotowy:
- tryb 1: 475 Nm,
- tryb 2: 610 Nm,
- tryb 3: 745 Nm,
- tryb 4: 47 Nm, - moment zrywający: 881 Nm,
- maksymalna średnica śruby: M22,
- waga z akumulatorem 3,1 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,1 kg |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-900 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2100 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3100 udar/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1950 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2575 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-1325 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 881 Nm |
| liczba biegów: | 3+A |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546512170 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| moment obrotowy na 1 biegu: | 475 Nm |
| moment obrotowy na 2 biegu: | 610 Nm |
| moment obrotowy na 3 biegu: | 745 Nm |
| moment obrotowy na 4 biegu: | 47 Nm |
| długość opakowania: | 18,4 cm |
| szerokość opakowania: | 10,2 cm |
| wysokość opakowania: | 26 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
