akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 1491 Nm, M18 FHIW2F12-0X, Milwaukee [4933492782]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933492782
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18394 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 1491 Nm, M18 FHIW2F12-0X, Milwaukee [4933492782], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki pakowany w walizkę.
Klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym o momencie dokręcania 1491 Nm i momencie zrywającym 2034 Nm,
Tri-LEDs zapewnia oświetlenie wysokiej rozdzielczości, aby zwiększyć widoczność obszaru roboczego.
4-Mode DRIVE CONTROL umożliwia użytkownikowi przełączenie na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby zmaksymalizować wszechstronność.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligencję elektroniczną REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowy klucz udarowy, 1/2", 18V, M18 FUEL, 1491 Nm, M18 FHIW2F12-0X, Milwaukee [4933492782]
- klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym o momencie dokręcania 1491 Nm i momencie zrywającym 2034 Nm,
- klucz udarowy w kompaktowych rozmiarach 193 mm, co zapewnia większy dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- system izolacji akumulatora zapewnia bezpieczne połączenie akumulatora i kontroluje wibracje przenoszone na pakiet,
- Tri-LEDs zapewnia oświetlenie wysokiej rozdzielczości, aby zwiększyć widoczność obszaru roboczego,
- 4-Mode DRIVE CONTROL umożliwia użytkownikowi przełączenie na cztery różne ustawienia prędkości i momentu obrotowego, aby zmaksymalizować wszechstronność,
- tryb 4 do usuwania śrub zapewnia maksymalny moment zrywający nakrętki, a następnie przełącza się na 750 obr./min, co zapewnia doskonałą kontrolę podczas usuwania elementów złącznych,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligencję elektroniczną REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki pakowany w walizkę.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MILWAUKEE [4933492782]
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 700 obr./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 1300 obr./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 2000 obr./min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 2000 obr./min, - częstotliwość udarów:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1,300 ud./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 2,200 ud./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 2,400 ud./min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 2,400 ud./min, - maksymalny moment obrotowy:
- tryb 1: 881 Nm,
- tryb 2: 1220 Nm,
- tryb 3: 1491 Nm,
- tryb 4: 68 Nm, - moment zrywający: 2,034 Nm,
- maksymalna średnica śruby: M36,
- waga z akumulatorem 3,4 kg.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU KLUCZA UDAROWEGO MILWAUKEE [4933492782]
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,4 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-2,400 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1,300 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2,200 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-2,400 udar/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-700 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 2,034 Nm |
| liczba biegów: | 3+A |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 111,27 dB |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-2,400 udar/min |
| EAN: | 4058546476533 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470779.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931470779.pdf |
