akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 700Nm, 18V Li-Ion 2x5,0Ah LXT Makita [DTW701RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW701RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19389 pkt. |
Profesjonalny, akumulatorowy, 4-biegowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" Makita model DTW701RTJ z 2 akumulatorami 18V Li-ion o pojemności 5,0Ah BL1850B i ładowarką DC18RC na wyposażeniu, zapakowany w skrzyni systemowej MakPac typ 3.
Klucz udarowy wykonany jest w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Posiada wytrzymały silnik bezszczotkowy, maksymalny moment obrotowy 700Nm, moment zrywający 1000Nm.
Klucz ma możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia, dostępną zarówno przy prawych jak i lewych obrotach.
Lekka, kompaktowa budowa zapewnia doskonałą manewrowość, długość całkowita to tylko 170mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 18V Makita DTW701RTJ:
- klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1/2" przeznaczony do profesjonalnych prac o dużej intensywności,
- wykonany w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażony w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego nowej serii BLDC,
- ma 4-stopniową elektroniczną kontrolę prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów,
- płynną regulację prędkości obrotowej spustem włącznika, oraz wysoki moment zrywający - 1000 Nm,
- funkcja pełnej prędkości obrotowej uruchamiana za pomocą przycisku,
- w trybie pełnej prędkości obrotowej skrócony zostaje skok spustu włącznika zapewniając szybsze osiągnięcie pełnej prędkości obrotowej ograniczając zmęczenie dłoni użytkownika,
- możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia dostępne zarówno przy prawych jak i lewych obrotach,
- uchwyt narzędziowy posiada zabezpieczeniem przed zsuwaniem się nasadek,
- kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru, długość całkowita to tylko 170 mm,
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem daje większą kontrolę i komfort pracy,
- wyposażony w diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW701RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 500 obr./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 1200 obr./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 1900 obr./min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 2200 obr./min,
- częstość udarów:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1000 /min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 1700 /min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 2400 /min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 2700 /min,
- śruby standardowe: M10 - M24,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M16,
- maksymalny moment obrotowy:
- na 1 biegu: 150 Nm
- na 2 biegu: 200 Nm
- na 3 biegu: 320 Nm
- na 4 biegu: 700 Nm
- maksymalny moment obrotowy, zrywający: 1000 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 170 mm,
- waga (EPTA): 2,3 - 2,7 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- klucz nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki), oraz z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW701RTJ:
- 2 akumulatory 18 V / 5,0 Ah BL1850B,
- ładowarka DC18RC
- uchwyt do mocowania na pasku
- walizka systemowa MAKPAC typ 3: 821551-8,
- wkład do walizki MAKPAC: 837645-9,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 xakumulatory 5,0Ah Li-Ion BL1850, ładowarka DC18RC [195584-2], uchwyt do mocowania na pasku, walizka MAKPAC typ3 [821551-8] |
| częstotliwość udaru: | 0-2700 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1000 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-1700 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-2400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-1900 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-2200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 170 mm |
| max moment obrotowy : | 700 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-2700 udar/min |
| EAN: | 088381723954 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.5 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 21.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
