akumulatorowy klucz udarowy 1/2", 230Nm, 18V Li-Ion 2x5,0Ah Makita [DTW251RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DTW251RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12555 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy 18V Li-Ion, na kwadarat 1/2" Makita DTW251RTJ w tej wersji z dwoma akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana jest w walizce systemowej MAKPAC.
Przeznaczony do profesjonalnych prac montażowych dzięki świetnym parametrom pracy (moment obrotowy 230Nm!!).
Wygodny w użyciu dzięki niewielkim rozmiarom i wygodnej konstrukcji.
Polecamy szeroki wybór najwyższej jakości nasadek i akcesorii udarowych firm BAHCO, IRIMO, KOKEN i WERA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy klucz udarowy 18V na kwadrat 1/2", firmy Makita DTW251RTJ:
- narzędzie przeznaczone do profesjonalnych prac o dużej intensywności,
- wyposażona w mocny, kompaktowy oraz lekki silnik 4-biegunowy,
- moment obrotowy 230Nm taki sam przy prawych jak i lewych obrotach,
- kompaktowa budowa daje lepszą kontrolę i możliwość manewru,
- duży zderzak chroni materiał przed zadrapaniem,
- ma wysoki stosunek momentu obrotowego do ciężaru (230 Nm / 1,5 kg),
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść daje większą kontrolę i komfort pracy,
- wyposażony został w bardzo duży przycisk włącznika co bardzo podniosło ergonomię pracy,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczany w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką DC18RC,
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW251:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2100 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3200 /min,
- śruby standardowe: M10 - M16,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M10 - M14,
- maksymalny moment obrotowy: 230 Nm,
- wymiary - długość całkowita: 165 mm,
- waga (EPTA): 1,5 - 1,8 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA DTW251RTJ:
- klucz udarowy 1/2": DTW251,
- 2 akumulatory 18 V / 5,0 Ah: BL1850B,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- uchwyt do mocowania na pasku: 346317-0,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki MAKPAC: 837670-0,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion 5,0Ah ; ładowarka DC18RC [195584-2], uchwyt do mocowania na pasku [346317-0], walizka MACPAC typ2 [821551-5] |
| częstotliwość udaru: | 0-3200 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2100 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 165 x szer 79 x wys 234 mm |
| max moment obrotowy : | 230 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381815437 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.02 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
